Öğretmen Diyarı

Çocukları Bekleyen Büyük Tehlike!Çocuklarınız tarihi geçmiş çikolata ve şekerleme tehlikesi ile karşı karşıya. Şikayetvar’ın haberine göre; Bursa’da toptan gıda dağıtımı yapan bir firma son kullanma tarihi geçmiş ürünleri iade etmek istediğinde üretici firmadan “İleri tarih yazan boş ambalajlar gönderelim. Bayat çikolataların ambalajlarını yenileri ile değiştirip satın” yanıtını aldı. Bu toptancı teklifi kabul etmedi ama kabul eden firmalar olduysa?


Çocukların Sağlıkları İle Oynuyorlar

Artan şikayetler üzerine üretici firmaya ürünleri iade etmek isteyen toptancı firma aldığı yanıt ile şok oldu. Firma yetkilisi olayı şöyle aktardı:

“Son kullanma tarihi yaklaşan ve geçen çikolata ve yan ürünlerini müşterilerimizden iade aldık. Durumu üretici firmaya her yolla bildirdik. 16 Bin TL’lik mamullerini iade almıyorlar. En son bize ‘Size boş ambalaj gönderelim. Son kullanma tarihi geçmeye yakın ve geçmiş ürünlerin ambalajlarını değiştirerek tekrar satın’ şeklinde yanıt verdiler. Aldığımız yanıt ile şok olduk. Bu üretici firma ile ticaret yapan firmaların bizim durumumuza düşmemesi için uyarıyoruz. Aman dikkat çocukların sağlıkları ile oynuyorlar.”

şikayetvar.com


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim