" /> " /> Öğretmen Diyarı Öğretmen Diyarı
BİLİŞİM ÖĞRETMENLERİNDEN BAŞBAKANA MEKTUP


·        
Bu mektubu mağdur edilen ve yüksek puanlarla atanamayan tüm "bilişim teknolojileri öğretmenleri" adına yazıyoruz. Sayın Başbakanımız siz zamanında bilgisayar laboratuarı bulunmayan hiçbir okul kalmayacak demiştiniz ama su an bütün bilgisayar laboratuarları kapatılıyor ve dersimiz sızın döneminizde tabiri caizse hayat bulmuşken su an secmelı hatta önemsiz görülen bir ders haline gelmıstır. Gecen bir haber kanalında bilişimi önemsiyoruz demıstınız ama su an gelınen noktada bilişim öğretmenleri resmen sizin bu önemsedıgınız alanın dışında bırakılıyor...Sayın Başbakanımız "bilişim dersleri tekrar zorunlu oldu" sevindik ama bunun somut göstergesi için ağustos atamalarında "bilişim teknolojilerine 4000 kadro istiyoruz" 
Fatih projesi bilişim öğretmenleri olmadan işlerlik kazanamaz.bu konuda bizleri anlamanızı ve artık öğretmen atamalarında bizlerinde yuzlerının gulmesını ıstıyoruz . Bizler teknolojıyı tüketen değil üretenler olarak ve bilgi teknolojilerinin milli eğitimde en iyi şekilde kullanılması ıcın okullardakı gorevlerımızı almak istiyoruz...

 

 

BİLİŞİM ÖĞRETMENLERİ TWİTTER DAN SESLERİNİ https://twitter.com/search?q=%23bilişime4binkadro&src=hash BASLIGIYLA DUYURUYOR..


Haber Kaynağı: ogretmendiyari.comDikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol