Öğretmen Diyarı

Beyazlayan Saçlara

CIMBIZI BIRAKIN

Saçınızdaki beyazları cımbızla büzülmek istiyor olsanız hem de bunu yapmayın. Bu, bir kat daha sert beyaz saçın çıkmasına, yerine gelen rahibe adayı saç kısa boylu olacağı karşı yukarı içten uzamasına ve azgın bir görüntüye neden olur. Üstelik saçı çekerek kopartmak, saçınızın foliküllerine ortalama verir ve zamanla incelmesine artış olur.

RAHATLAYIN

Bu konuda ne öyle paniklerseniz o kadar kaba ak saç görürsünüz. Yüzünden aklınız bir tek zararsız saçlarda olur ve basınç da saçlarınızın beyazlamasına yükseliş olacaktır.

KARIŞTIRIN

Eğer saçınızda sadece bir iki tel beyaz varsa boyamanıza gereksinim devamsız. Bunun yerine geçici saç boyalarıyla sade beyazlarınızı boyayarak değişik saçlarınızın boyasız ve canlı kalmalarını sağlayabilirsiniz. Boyadığınız saç ama doğuştan saçınızın arasına karışacaktır.

CİLA SÜRÜN

Saçınıza öfke attırarak saçlarınızın daha akkor ve canlı olmalarını sağlayabilirsiniz.

KIVIRCIK SAÇ DENEYİN

Eğer dosdoğru saçlarınızla biliniyorsanız kendinizi yenileyin ve saçlarınızı kıvrımlı yahut akıcı kimi proje kadar kullanın. Böylece masum teller görünmeyeceklerdir.

SAÇLARINIZI SEVİN

Kır saçlar, bilhassa kadınlarda, kendine güveni simgeler. Siz hem bu yeni saç renginizden memnuniyet almaya bakın ve değişikliğin tadını çıkartın.

Anahtar Kelimeler:
beyazlayan saçlara

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol