Öğretmen Diyarı

YILIN EN SIRA DIŞI ÖĞRETMENİ
2015-2016 yılında görme engelli öğrencimin hayatını kolaylaştırmak adına yapmış olduğum ‘’ EMPATİ YAPIYORUM MATEMATİK DERSİNDE ARKADAŞIMI ÇOK DAHA İYİ ANLIYORUM PROJESİ ‘’ Tokat’ın düzenlemiş olduğu Ulusal bir yarışmada Türkiye 3. sü oldu. Bu arada görme engelli öğrencimiz Utku Lise 1.si oldu. Benim empati yaptığım, öğrencim için dersleri bilgisayarda seslendirdiğim ve öğrencimizin okul birincisi olması ulusal basında yer aldı.

EĞİTİMDE EN İYİLER ÖDÜLLERİ’ ne başvuruda bulunmuştum. Finalistleri yüzlerce proje arasından 24 kişilik değerlendirme kurulu tarafından yapılan titiz bir çalışmayla 4 Ekim’de belirlendi.

YILIN EN SIRA DIŞI ÖĞRETMENİ Kategorisinde 16 finalist arasına girip finalist olarak seçildim. Görme engelli öğrencimin hayatına kolaylaştırmak adına yaptığım projenin detaylarını, fotoğraflarını , proje tanıtım videomu ve jüri yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Halk Oylaması 4 Ekim / 31 Ekim 2016 tarihlerinde internet üzerinden yapılacaktır.Oylamaya katılabilmek için;http://www.egitimdeeniyiler.com/ adresine girip, açılan ana sayfada FİNALİSTLERİ GÖRMEK VE OYLAMAK İÇİN TIKLAYIN butonuna tıklayıp sayfanın en altında ‘’ YILIN EN SIRA DIŞI ÖĞRETMENİ ‘’ kategorisinde sondan ikinci sıradayım. Oy ver butonuna tıkladığınızda Classloom, Facebook, Linkedin, Google+ hesaplarınızdan giriş yaparak her hesap için bir oy kullanabileceksiniz.


Engelli bireyler için zaten hayat çok zor. Gelin hep birlikte hayatlarını kolaylaştırmak için bir adım atalım.

Projemi desteklemek ve yaygınlaşmasına katkıda bulunmak isterseniz sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim .

'' Öğrencisini anlamak adına ilk önce öğretmen EMPATİ yapabilmeli. ''

https://www.youtube.com/watch?v=ma9bU2nwqBU&feature=youtu.be

Proje tanıtım videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=rV8gO9F5LcA&feature=youtu.be

360 TV Haberi : https://www.youtube.com/watch?v=NlxfgGrMb1c&feature=youtu.be

Fox TV Sabah Haberleri : https://www.youtube.com/watch?v=K6qWF6Eeh1U&feature=youtu.be

Sevgilerimle,

Sevgi Öğretmen

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim