Öğretmen Diyarı

ŞUBAT'TA 40 BİN ÖĞRETMEN ATAMASI TALEBİNİ DESTEKLİYORUZ

2016 Şubat ayında 40 bin öğretmen ataması isteyen öğretmen adaylarının talebine destek veriyoruz. Bu konuda sitemize gelen öğretmen adaylarımızın mesajlarını önemsiyor, onların 40 Bin  öğretmen ataması talebini atama döneminde sürekli güncel tutarak seslerinin yetkililere ulaşmasında daha evvel olduğu gibi yine destek olduğumuzun atama bekleyen öğretmen adaylarımızın bilmesini istiyoruz.

Biz bugune kadar biz; öğretmen atamalarının yapılıp, öğretmen ihtiyaçlarının azaltılması gerektiğini savunduk. Öğretmen atamaları ile ilgili haberleri sürekli sitemizde tuttuk ve bu haberlerin ön plana çıkmasını sağladık. Çünkü sitemizi ziyaret eden atama bekleyen öğretmen adaylarımızın talepleri bizim için çok önem arzetmektedir. Onların çabasına, mücadelesine aracı olduysak ne mutlu bize. Yine Şubat'ta Öğretmen ataması için de sitemize ulaşan, siz öğretmen adaylarımızın talebini yetkililere ulaştırmaya devam edeceğiz.

Atama bekleyen her öğretmen adayımızın, bize ulaşan mesajlarına karşılık veriyoruz. Öğretmen adaylarımız arasında atama isteyenler olduğu kadar, aldığı düşük puandan veya gelecek yıl mezun olmasından dolayı atama istemeyen öğretmen adaylarının talebi de bizlere ulaşıyor. Biz her atama bekleyen öğretmen adaylarını desteklediğimiz için onların da seslerinin duyurulması için haber yapıyoruz. Çünkü Öğretmen adaylarımızın bizlere ulaşan mesajlarını önemsiyoruz.

Daha evvelki öğretmen atamalarına ne kadar destek verdiysek, 2016 Şubat Öğretmen atamasına da o kadar destek veriyoruz. Bu konuda siz atama bekleyen öğretmen adaylarımızın taleplerini editorlerimiz ile güncel tutarak, taleplerinizin yetkililere ulaştırılmasında aracı olacağımızın bilinmesini istiyoruz. Bizlere sosyal medya veya mail yoluyla attığını mesajları önemsiyoruz.

2016 Şubat ayında 40 Bin öğretmen adayının daha atamasının yapılarak, eğitim sistemine can verilmeli, öğretmen ihtiyaçları minimize edilmelidir...

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim