Öğretmen Diyarı

Seminer istenilen ilçede yapılabilecek

Memurlar.net olarak yaptıgımız saha çalışmasında öğretmenlerin Seminerini istenilen ilçede yapılabileceğine dair herhangi bir yazı veya bir Bakanlık e-mailine rastlanılmamıştır.


Fakat Milli Eğitim Bakanlığı yetkililerinin İl Milli Eğitim Müdürlüklerini arayarak öğretmenlerin seminerini istenilen ilçede yapılabileceğine dair sözlü talimat verdikleri anlaşılmıştır.


Bu nedenle; 2015 Haziran dönemi Mesleki Eğitim Çalışmalarını Öğretmenlerin istemeleri halinde istedikleri ilçelerde yapabileceklerdir.Başka bir ilçede Mesleki Eğitim Çalışmasını yapacak olan Öğretmenler dilekçelerini Okul Müdürlüklerine teslim ederek çalışma yapacakları İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne müracaat edeceklerdir.


Bu bağlamda Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından resmi internet sitesinde yapmış oldukları açıklama için tıklayınız. Bu açıklamanın resmi için tıklayınız.


Bu bağlamda Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından resmi internet sitesinde yapmış oldukları açıklama için tıklayınız. Bu açıklamanın resmi için tıklayınız.


İşte Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine Gönderilen yazı;

Memurlar.Net - Özel

Kaynak: "www.memurlar.net"

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim