Öğretmen Diyarı

Resim Öğretmenleri Ankara\'dan İyi Haberle Döndü

 Öğretmen Atama Daire Başkanı Bekir Erdoğan ile görüşme yapan resim öğretmeni adaylarından sitemiz mebpersonelleri.com'a ve atama bekleyen resim öğretmenlerine mesaj :

 

"Merhaba ,

Ankara'da resim öğretmenlerini temsilen arkadaşlarımız ; Öğretmen Atama Daire Başkanı Bekir Erdoğan ile resim branşına ayrılan kontenjanın arttırılması konusunda görüşmüş,görüşme gayet olumlu havada geçmiştir .ardından Talim Terbiye Kurul Üyesi Dr.Hüseyin Şirin ile görüşme yapılmıştır.SANAT eğitiminin öneminden bahsedilmiş ve ders saatimizin eskiden olduğu gibi tekrar 2 saate çıkarılması hakkında taleplerimiz iletilmiştir. Yapılan görüşmeler gayet olumlu olmuş , görüşmelerde yetkililere resim öğretmenlerinin mağduriyetlerinden bahsedilmiş ,atanmış ve atanmayı bekleyen binlerce mezunumuzun talepleri uygun şekilde yetkililere iletilmiştir . Bizler resim öğretmenleri olarak , SANAT dolu yarınların bizler sayesince yetiştirileceğini biliyor , tüm inancımızla sessiz çığlıklar olarak sosyal medyada verdiğimiz bu mücadelenin kontenjan dağılımında umutla yeşereceğini biliyoruz. Desteğini bizlerden esirgemeyen sizlere sonsuz teşekkürler. Daha renkli yarınlar yetiştirmek adına , resim öğretmenleri olarak mücadelemiz devam edecek." (Pelin KIRMIZIGÜL)

 

Bizler de mebpersonelleri.com olarak atama bekleyen tüm öğretmenlerin yanında olduğumuzu, haberlerimiz ve tespitlerimizle bu uğurda öğretmen adayları için çalışmalarımızı sürdüreceğimizi belirtmek isteriz.

 

mebpersonelleri.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim