Öğretmen Diyarı

Öğretmenlerin yaz tatilini değerlendirecekleri güzel bir kamp !

 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi tarafından 17-23 Ağustos ve 24-30 Ağustos tarihlerinde 2 farklı dönemde İlkokul, ortaokul ve liselerde görev yapan fizik, fen bilgisi ve sınıf öğretmenlerine yönelik Astronomi Yaz Bilim kampı düzenlenecektir. Projeye katılacak olan öğretmenlerin, bulundukları illerden Çanakkaleye ulaşım giderleri dışında kalan ihtiyaçları (konaklama, yemek ve eğitim amaçlı seyahat giderleri) TÜBİTAK tarafından desteklenen proje bütçesinden karşılanacaktır. Katılımcı öğretmenler sadece 50 TL. katılım payı ödeyeceklerdir.

Astronomi Yaz Bilim kampına başvurular 20 Temmuz 2014 tarihine kadar http://www.astrocomu.com adresinden yapılacaktır.Projeye katılmaya hak kazanan öğretmenlerin isimleri yine aynı web sayfasında duyurulacaktır.

BAŞVURULAR 20 TEMMUZDA SONA ERECEK

AstroÇOMÜ 2014: Astronomi Yaz Bilim Kampı isimli projemizin hedef kitlesini fizik, fen bilgisi ve sınıf öğretmenleri oluşturmaktadır. Projemiz 17-30 Ağustos 2014 tarihinde ÇANAKKALE ilinde gerçekleştirilecektir. İki dönem şeklinde yapılacak olan projenin her bir dönemine 30 öğretmen davet edilecektir. Birinci dönemi 17-23 Ağustos 2014 tarihinde yapılacak olan projeye 10 fizik, 10 fen bilgisi ve 10 sınıf öğretmeni katılacaktır. Aynı şekilde, ikinci dönemi 24-30 Ağustos 2014 tarihinde yapılacak olan projeye 10 fizik, 10 fen bilgisi ve 10 sınıf öğretmeni katılacaktır. Proje esnasında, katılımcı öğretmenlerin barınma, yiyecek ve eğitim amaçlı seyahat giderleri TÜBİTAK tarafından desteklenen proje bütçesinden karşılanacaktır. Projeye katılmaya hak kazanan öğretmenlerin bulundukları illerden Çanakkale'ye ulaşımları kendileri tarafından karşılanacaktır. Projeye katılmaya hak kazanan öğretmenler, kampın yapılacağı otele ulaştıklarında, projeye katılım katkı payı olarak sadece 50 TL ödeme yapacaklardır.

Projemizin başvuruları 25 Haziran 2014 tarihi itibariyle başlamıştır. Başvurular 20 Temmuz 2014 tarihine kadar devam edecektir. Projeye katılmaya hak kazanan öğretmenlerin isimleri 25 Temmuz 2014 tarihinde bu websayfasından duyurulacaktır. Başvurunuzu aşağıdaki "Başvuru Sistemi" linkini takip ederek yapabilirsiniz.

 

Kaynak:"www.memurlar.net"

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim