Öğretmen Diyarı

ÖĞRENCİLERİNİZİ DAHA ÇOK ÖDÜLLENDİRİN DİYE MOTİVASYON ROZETLERİ 1 TL

 

ÖĞRENCİ MOTİVASYONU EĞİTİMDE ÇOK ÖNEMLİDİR.HELE HELE ANAOKULU, İLKOKUL VE ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ İÇİN MOTİVASYONUN ÖNEMİ TARTIŞILMAZDIR.BELKİ DE ÖĞRENCİNİZİN YAKASINA YADA ÇANTASINA TAKACAĞINIZ BİR ROZET ONUN HAYATINDA KÖKLÜ DEĞİŞİKLİKLERE YOL AÇACAKTIR. BELKİDE ÖĞRENCİNİZİN İLERDE MİMAR MÜHENDİS YADA DOKTOR OLMASININ YOLUNU BU ROZET AÇACAKTIR. ROZETİN ÖNEMİ ONUN KALICILIĞIYLA İLGİLİDİR. BUTON ROZETLER ONLARCA YIL SONRA BİLE İLK GÜNKÜ SAĞLAMLIĞINI KORUR.

HAYAT BOYU ÖĞRENCİNİZDE SİZDEN BİR HATIRA OLMASINI İSTEMEZ MİSİNİZ...

SINIF BAŞKANINI SEÇTİKTEN SONRA SINIF BAŞKANI ROZETİ, YARDIMCISINI SEÇİNCE SINIF BAŞKANI YARDIMCISI, NÖBETÇİ ÖĞRENCİ İÇİN NÖBETÇİ ÖĞRENCİ ROZETİNİ, KİTAP OKUMA ORANINI ARTTIRMAK İÇİN KİTAP KURDU ROZETİ ÇEŞİTLERİMİZİ,ÇOK ÇALIŞKAN VE BAŞARILI ÖĞRENCİLERİNİZE HAFTANIN YILDIZI ROZETİMİZİ, SINAVLARDAKİ DERECELERE GÖRE SINAV BİRİNCİSİ ROZETİ, SINAV İKİNCİSİ ROZETİNİ VE SINAV ÜÇÜNCÜSÜ ROZETİNİ KULLANABİLİRSİNİZ. BUNLARIN DIŞINDA AFERİN ROZETİ, ÖRNEK ÖĞRENCİ ROZETİ, OKUMAYA GEÇEN ÖĞRENCİLER İÇİN ARTIK OKUYUP YAZABİLİYORUM ROZETİ ÇOK KİTAP OKUYAN ÖĞRENCİLER İÇİN OKUMA PRENSİ ROZETİ VE KIZ ÖĞRENCİLER İÇİN OKUMA PRENSESİ ROZETİ ONLARCA ROZET ÇEŞİDİMİZDEN BAZILARIDIR...

FİRMAMIZ ÖĞRETMENLERİMİZİN EKONOMİK DURUMLARINI GÖZ ÖNÜNE ALARAK PİYASADA 1,5-2,5 TL DEN SATILAN ROZET ÇEŞİTLERİNDE KAMPANYA BAŞLATMIŞTIR.

SİTEMİZDE ÖĞRENCİ ROZETLERİ 2 TL DEĞİL SADECE 1 TL DİR..

 

ÜSTELİK TÜM ROZETLERİMİZ 1. KALİTEDE METAL BUTON ROZET OLUP 44 MM ÇAPINDA İĞNELİ ROZETTİR..

www.egitimmateryalleri.net

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim