Öğretmen Diyarı

İngilizce Öğretmenlerinin Ortak Bildirisidir

14.01.2016 tarihinde MEB insan kaynakları genel müdürü Hamza Aydoğdu ile bölümümüz adına görüşülmüştür. Görüşme sonrası ufak bir durum değerlendirilmesi yapılmıştır.

Amaçlarını hala anlayamadığımız kişi ya da kişiler görüşme sonrası kendi yorumlarını ve hayal güçlerini kullanarak sanki görüşmeyi kendileri yapmış edasıyla çirkin bir iftira ile branş savaşları başlatmış ve bölümümüzü kamuoyunda küçük düşürüp açık hedef haline getirmiştir. Yine üzülerek söylüyoruz ki Sevgili Müdürümüz Hamza Bey'e kadar uzanan, hem onu hem de bizleri üzen çirkin ve iftiralarla dolu bir haberin içinde kendimizi bulduk. Adımızın ve bölümümüzün böyle çirkin ve mesnetsiz iftiralarla anılması ve sevdiğimiz, saydığımız, değer verdiğimiz büyüklerimizin işin içine çekilmek istenmesini şiddetle kınıyoruz.

Tüm yasal haklarımız saklı kalmak kaydıyla, bu sürecin sonuna dek takipçisi olacağımızı belirtir ve adımızı kullanıp bizleri bu çirkin iftiralara çeken şahıslar ile gerektiğinde yasal haklarımızı sonuna kadar kullanacağımızı hatırlatırız. Bu kendilerine yapacağımız ilk ve son uyarıdır. Kamuoyunun bilgisine sunarız.  

İngilizce Öğretmenleri

 

Kaynak: www.kamuajans.com

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim