Öğretmen Diyarı

Görme engelli öğretmene 'türkü' sürprizi

Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Öğretmeni olan görme engelli Caner Keser'e, öğretmen arkadaşları ve öğrencileri tarafından özel türkü seslendirildi. Caner Keser'in en sevdiği 'Ah bu hayat çekilmez' türküsünü yeninden derleyerek seslendiren öğretmen ve öğrenciler, Keser'e duygulu bir gün yaşattılar.

Doğuştan görme engelli olan müzik öğretmeni Caner Keser, öğretmen ve öğrencilerin seslendirdiği türkünün ardından duygularını İHA muhabiriyle paylaştı. Öğretmen ve öğrencilerle hep birlikte çalıştıklarını ifade eden Caner Keser, "Öğrencilerimizin iyi yerlere gelmesi için çaba sarf ediyoruz. Bütün öğretmen arkadaşlarımızla ve idarecilerimizin bize büyük desteğiyle, büyük fedakarlıklarıyla buradayız. Öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin bizi düşünmesi beni çok ayrıca mutlu etti. Bu bizim ne kadar bir arada olduğumuzu, bir işi ne kadar birlikte yürüttüğümüzün zaten bir kanıtıdır. Umuyorum ve diliyorum ki, daha nice güzel Öğretmenler Günü'nü birlikte kutlarız" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan ise, bütün öğretmenlerin fedakarlık yaparak mesleğini ifa ettiğini belirterek, "24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle Muş Güzel Sanatlar Lisesi öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz Caner hocamıza bir sürpriz yapmışlar. Biz de hazır bulunduk. Daha nice yıllara, ülkemizin daha güzel günlerinde buluşmak dileğini diliyorum. Tabi öğretmenlerimiz büyük fedakarlıklar yapıyorlar, güzel çalışmalar yapıyorlar. Ellerine sağlık diyoruz" diye konuştu.

 

İhlas Haber Ajansı
 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim