Öğretmen Diyarı

Fedakar Öğretmenlerimiz İş Başında

Manisa'nın Salihli ilçesi Mevlütlü İlköğretim Kurumu'nda öğretmenler, canla başla çalışarak okulu yeni eğitim ve öğretim yılına hazırlıyor.

Her yıl olduğu gibi bu yılda Haziran ve Eylül ayı seminer dönemlerinde öğretmenler, okullarında boş durmuyor. Sabahtan öğlene kadar seminer çalışması yapan öğretmenler öğleden sonra ise okullarını daha güzel bir hale getirmek için canla, başla çalışıyorlar. Okulun koridorlarını ve sınıf duvarlarını kendi imkanları ile boyayan fedakar öğretmenler, sıra ve masalarını tamir ederken, yerlere de laminat parke döşedi.

Okulun sınıf öğretmenlerinden biri olan Volkan Kaz yaptıkları her çalışmanın öğrencilerin daha iyi koşullarda eğitim ve öğretim görmesini sağlamak için olduğunu ifade ederken, sınıf öğretmenlerinden Hacı Akgül ise kendileri gibi köyde okuyan öğrencilere daha güzel imkanları sunmak için ellerinden geleni yaptıklarını belirtti.

Okul müdürü Şükrü Şirinler ise çocukların daha temiz sınıflarda eğitim görmesi için canla başla çalışan öğretmen arkadaşlarına yaptıkları fedakar çalışmalarından dolayı teşekkür etti. -
MANİSA

Kaynak: DHA

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim