Öğretmen Diyarı

EĞİTİM SİSTEMİNE YENİ ÇÖZÜM

Son zamanlarda sadece Türkiye’nin değil, Dünya’nın da gündeminde eğitim var. Eğitime harcanan ücretlerin gün geçtikçe artması ve bununla birlikte açıkta kalan eğitmen sayısında ki artış, son dönemde Amerika’da yoğun bir şekilde tartışmalara konu olmaktadır. Bu durum, eğitim alanında alternatif eğitim yöntemleri için yeni fırsatlar yaratmaktadır. İşte bu ihtiyaç doğrultusunda hayata geçen Socrats.com, Türk ortaklar tarafından Silikon Vadisinde kurulan bir eğitim platformudur. Uygulayarak öğrenme methodunu benimseyen websitesi, bünyesinde 190 farklı branştan ders bulundurmaktadır. Eğitmenler ve eğitim almak isteyen bireyleri en hızlı yoldan bir araya getirmeyi hedefleyen platform, birebir ve grup derslerini desteklemektedir. Kısa süre önce Türkiye’deki çalışmalarına başlamış olan websitesi, yoğun bir ilgiyle karşılaştı. 2 hafta içerisinde yüzlerce eğitmenin kayıt olduğu platform, eğitim sistemine yeni bir bakış açısı getireceğe benziyor.

Socrats’ın çalışma sistemini biraz daha detaylandıracak olursak; eğitim almak isteyen bireyler websitesi üzerinden kısa süre içerisinde talep yaratabiliyorlar. Bu talepler ise Socrats aracılığıyla eğitmenlere ulaştırılmaktadır. Eğitmenler websitesi üzerinden lokasyon, branş vb. filtrelemeler yaparak eğitim almak isteyen kişilerin iletişim bilgilerine ulaşabilmektedirler. Bu şekilde öğrencilerin kendilerini bulmasını beklemek yerine, Socrats tarafından bulunan ders taleplerine teklif verebilmektedirler.

Sitemiz ziyaretçilerine özel ücretsiz kayıt hakkı sunmaktayız. Aşağıdaki linkten Socrats platformuna ücretsiz kayıt gerçekleştirebilirsiniz.

SİTEMİZE ÖZEL ÜCRETSİZ KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol