Öğretmen Diyarı

Davutoğlu müjdeli haberi verdi: öğretmen atamalarına da sıra gelecek

Başbakan Davutoğlu öğretmen atamaları ile ilgili olarak ona da sıra gelecek. Öğretmenlerde elbet atanacak diyerek atanmayı bekleyen öğretmenlere yeniden umut oldu.  


Başbakan Ahmet Davutoğlu Manisa mitinginde yaptığı konuşmalarla oldukça dikkat çekti. Slogan atan öğretmenleri duyan Davutoğlu atamalarla iligili açıklamalarda bulundu. 


Öğretmenlere yanıt olarak ona da sıra gelecek sırayla atamaları yapacağız diyerek öğretmenlere olumlu bir cevap vermiş oldu. 


Davutoğlu; yaptığı açıklamalardan sonra öğretmenlere yeniden umut oldu. Öğretmenler şimdi sınav öncesi bir atama bekliyor. 


Sınavdan önce 40 bin öğretmen ataması bekleyen aday öğretmenler her defasında direnmeye devam ediyorlar. Tek umutlarının Davutoğlu olduğunu belirten öğretmenler; konu hakkında çok sıkıntılı olduklarını dile getirdiler. 


Davutoğlu ile görüşme imkanı yaratmaya çalışan öğretmenler geçtiğimiz günlerde Başbakanla bire bir görüşme imkanı yakalayıp atama isteğinde bulunmuşlardı. 


Davutoğlu öğretmenlere tamam diyerek ümitlerini yeniden yeşertmişti. Şimdi gözler yapılması istenen öğretmen atamalarına çevrildi. 

 

mebmedya.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim