Öğretmen Diyarı

Damatsız düğün yapan öğretmen ortadan kayboldu

İZMİT'te hafta başında, kendisine uygun vasıflarda eş adayı bulamadığını söyleyip, damatsız düğün eğlencesi ve temsili takı töreni yapan Sabancı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi coğrafya öğretmeni 38 yaşındaki Ö.Y. ortadan kayboldu.

 

Yakın çevresine aradığı vasıflarda eş bulamadığından sık sık yakındığı ileri sürülen İzmit Sabancı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nde coğrafya öğretmeni Ö.Y. temsili düğün yapıp gelinlik giymeye karar verdi. Ö.Y. bir grup arkadaşından da destek aldı. Yıllardır hep bir kır düğünü ile evlenmeyi hayal ettiği belirtilen Ö.Y., İzmit'te Lastik-İş Sendikası'nın sosyal tesislerini kiraladı. Deniz kenarında yeşil alan üzerinde, ikna ettiği ve bazı akrabaları, arkadaşları ile birlikte gelinlik giyerek düğün eğlencesi yaptı.

 

DAMAT DIŞINDA HER ŞEY VAR

 

Bir düğünde damat ve nikah memuru dışında olması gereken her ayrıntıyı düşünün Ö.Y., gelinlik giyip gelin arabasına da bindi. Süslenmiş gelin arabasıyla geldi, davetlilerin oturduğu masaları dolaştı, temsili takılar takıldı. Yakınlarının anlattığına göre Ö.Y. masaları dolaşırken sık sık ağladı.

 

damatsız düğün bazı gazetelerde haber olunca Ö.Y. cep telefonunu ve sosyal paylaşım sitesi Facebook'daki adresini de kapatarak ortadan kayboldu.

\"Doğan

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol