Öğretmen Diyarı

DAHA ÇOK ÖDÜLLENDİRİN DİYE RENGARENK ETİKETLER SADECE  25 KURUŞ

 

ÖĞRENCİ MOTİVASYONU EĞİTİMDE ÇOK ÖNEMLİDİR.HELE HELE ANAOKULU, İLKOKUL VE ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ İÇİN MOTİVASYONUN ÖNEMİ TARTIŞILMAZDIR.BELKİ DE ÖĞRENCİNİZİN DEFTERİNE YADA  KİTABINA YAPIŞTIRACAĞINIZ BİR ETİKET ONUN HAYATINDA KÖKLÜ DEĞİŞİKLİKLERE YOL AÇACAKTIR. BELKİDE ÖĞRENCİNİZİN İLERDE MİMAR MÜHENDİS YADA DOKTOR OLMASININ YOLUNU BU ETİKET AÇACAKTIR. ETİKET EN ÇOK KULLANILAN ÖĞRENCİ MOTİVASYONU ÜRÜNÜDÜR..

 

ETİKET UĞUR BÖCEĞİ (SİMLİ KABARTMALI TABAKASI 25 KURUŞ)ETİKET GÜLENYÜZ (SİMLİ KABARTMALI TABAKASI 25 KURUŞ)ETİKET GÜLEN YILDIZ ETİKETİ (SİMLİ KABARTMALI TABAKASI 25 KURUŞ)

ETİKET RENKLİ 18 Lİ UĞUR BÖCEKLERİ (SİMLİ KABARTMALI TABAKASI 25 KURUŞ)ETİKET NAZAR BONCUĞU (SİMLİ KABARTMALI TABAKASI 25 KURUŞ)ETİKET 5 Lİ YALDIZLI 104 LÜ YILDIZLI ETİKETLER (5 ADET OLUP TANESİ 40 KURUŞTUR.)

RENGARENK GÜLEN YÜZ, YILDIZLI GÜLEN YÜZ, TÜRK BAYRAĞI, NAZAR BONCUĞU, UĞUR BÖCEKLERİ ETİKETLERİ İLE ÖĞRENCİLERİNİZİ MOTİVE EDİN, MUTLU EDİN...

FİRMAMIZ ÖĞRETMENLERİMİZİN EKONOMİK DURUMLARINI GÖZ ÖNÜNE ALARAK PİYASADA EN AZ 75 KURUŞ- 1 TL DEN SATILAN ETİKET ÇEŞİTLERİNDE KAMPANYA BAŞLATMIŞTIR.

SİTEMİZDE SİMLİ KABARTMALI ETİKETLER 1 TL DEĞİL SADECE 25 KURUŞTUR..

www.egitimmatereyalleri.net

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim