Öğretmen Diyarı

Atama Bekleyen Branş Öğretmenlerinin Talebi

Atama Bekleyen Branş Öğretmenleri MEB İKGM Hamza Aydoğdu İle Görüştü. 15 000 atamanın artmasını 40 000'e cıkmasını ve adil dağılım beklediklerini talep ettiler.

Atama bekleyen Branş Öğretmenleri önceki gün MEB İKGM Hamza Aydoğdu ile görüştü. Eylül ayındaki 40 000 kontenjan dağılımının adaletsiz olduğunu ve Subat atamasında adaletli dağılım beklediklerini ifade ettiler.

 

Hamza Aydoğdu "Öncelikle ocaktaki 15 Bin atamada adil dağılıma dikkat edeceklerini, Atamaların siyasi bir olay olduğunu, atama sayılarının artmasını bizzat kendisinin de istediğini, daha çok öğretmen atanmasından kendisinin de memnun olacağını söyledi. Bu talepleri gerekli siyasi makamlara imkanlar doğrultusunda bizzat ileteceğini de söyledi. Branş bazında kontenjan taleplerinden oldukça rahatsız olduğunu" belirtti.

 

Ocak 15 000 ataması artacak mı? 

 

Ocak 15 000 Atamasında Branş Öğretmenlerinin istediği, talep ettiği adil dağılım olacak mı ? Hep birlikte göreceğiz...

 

Hamza Aydoğdu görüşmesinin ardından sosyal medyada Atama bekleyen Branş Öğretmenleri Hamza Aydoğdu için bir teşekkür tag ı hazırlayıp Twitter TR gündemine soktular. Hamza Bey'e teşekkür için binlerce tweet attılar. Hamza Aydoğdu'da bu tweetlere destek olarak kendi twitter hesabından bunları Retweet yaptı.. 

 

İşte o tweetler..

mebpersonel.comözel haber

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol