Öğretmen Diyarı

Ağustosta 50 Bin Öğretmen Ataması İçin İmza Kampanyası

 Öğretmen Adayları 2016 Ağustos’ta En Az 50 Bin Atama İstiyor (İmza Kampanyası). Atama bekleyen öğretmen adayları 2016 Ağustos ayında en az 50 Bin öğretmen ataması yapılması için sosyal medyada örgütlenmiş durumdalar. Öğretmen adayları "2016 Ağustos Ataması Mücadele Platformu'' olarak kurdukları gruplarında Ağustos ayında öğretmen atamaları yapılmasını ve bunun en az 50 bin olmasının mücadelesini veriyorlar. 

2016 yılında en az 50 Bin öğretmen ataması yapılmasını isteyen öğretmen adayları yetkililerin dikkatini çekmek için büyük kapsamlı bir imza kampanyası açtılar. 
İşte o İmza kampanyası ve imza kampanyası talep metni

İMZA KAMPANYASINA DESTEK OLMAK İÇİN  TIKLAYINIZ

 

2016 Ağustos’ta En Az 50 Bin Atama

"Sayın Cumhurbaşkanım, Sayın Başbakanım, Sayın Bakanım;

2016 Ağustos atamasının 10 bin olacağı haberleri TRT ve diğer ulusal kanallarımızda yapılıyor. Bu durum zorlu bir süreç olan KPSS'ye hazırlananların motivasyonunu düşürüp umutlarını köreltiyor.
Bizler çeşitli zorluklar yaşayarak okullarımızı bitirdik. En güzel en verimli yaşlarımızı masa başında sınavlara çalışarak geçiriyoruz. Maddi ve manevi emekler veriyoruz. Ailelerimizin ve yakınlarımızın beklentilerini karşılayıp yüzlerini güldürmek istiyoruz. Mesleğimize kavuşup vatanımız için çalışmak istiyoruz.

2016 Ağustos atamasında en az 50 bin atamanın olmasını talep ediyoruz. Gereğinin yapılmasını arz ediyoruz. Saygılarımızla..."

Kaynak: www.mebpersonel.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim