Öğretmen Diyarı

Adını Yaşatacağız Öğretmenim

Oğuz Çörekçi bir yılda Bitlis’te, Güroymak’ya hele hele Oduncular Köyü’nde iz bırakmış. Şimdi meslektaşları öğrencileri ve köylüler sosyal medyada kampanya başlatmış. Kampanyanın adı da ilginç “Adını yaşatacağız Öğretmenim”.

 

Şimdi genç öğretmen Oğuz Çörekçi için ilçedeki tüm öğrenci ve öğretmenler tarafından kaymakamlık desteği ile Kültür Merkezimizin ve kütüphanenin modernizasyonu yapılarak Kültür Merkezine dönüştürülme çalışmaları başladı. Kültür Merkezi’ne de Oğuz Çörekçi adı verilecek. Genç öğretmen için başlatılan kampanyada, “Bu kapsamda Bitlis ili güroymak ilçemizde başlatmış olduğumuz bu bağış kampanyasına Adana halkının desteğini bekliyor, kampanyamızın Adana basında yer alması için gerekli desteği vereceğinizi umarak teşekkür ediyoruz. Oğuz ÇÖREKÇİ Kültür Merkezi Bağış Kampanyası Tertip komitesi”  çağrısı yapıldı.

Bitlis’in Güroymak ilçesine bağlı Oduncular Köyüne bir yıl önce öğretmen olarak atanan ve 24 Eylül’deki trafik kazasında yaşamını yitiren Oğuz Çörekçi Adana’nın merkez ilçesi Yüreğir nüfusuna kayıtlı. Babası İsmail Çörekçi Pozantı Belediye Meclis Üyesi.

\"\"

 

Bitlis Guroymak(NORSIN)

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim