Öğretmen Diyarı

7 8 Haziran AÖF Sınav Göreviniz Var Mı? TIKLAYIN

7 8 Haziran aöf sınavında görev alacak öğretmenler aşağıdaki linkten sınav görev durumlarını öğrenebilirler.. AÖF 7 8 haziran sınavında görevim var mı diye merak ediyorsanız kamuajans.com olarak ilgili linki sizin için yayınlıyoruz. 

 

Anadolu Üniversitesi A.Ö.F. sınavlarında görev almak isteyen personellerin ekte sunulan dosyadaki aşamalara göre sisteme en kısa zamanda kayıt olmaları gerekmektedir. 

SINAV GÖREVİNİZİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

 

2013-2014 Öğretim yılından itibaren Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinin sınavlarında tüm ödemeler yasal mevzuat gereği görevlilerin IBAN'larına (Uluslararası Banka Hesap Numarası) yapılacaktır. Bu nedenle;

Açıköğretim sınavlarında görev verilebilmesi için "Anadolu Üniversitesi Görevli İşlemleri Sistemi"nde görevlilere ait istenilen tüm bilgiler eksiksiz olarak doldurulmalı. 

 

ÜNİVERSİTEMİZİN BÜTÜN AKADEMİK VE İDARİ PERSONELİNİN DİKKAT VE BİLGİLERİNE:

 

Anadolu Üniversitesi 7-8 Haziran 2014 tarihlerinde ve bundan sonraki yapacağı bütün sınavlarda ücret ödemelerini BANKA IBANI üzerinden gerçekleştirecektir. Lütfen aşağıdaki Anadolu Üniversitesi bilgi notunu okuyup verilenhttp://sinav.anadolu.edu.tr/augis/wep sitesine girip yeni üye girişi kaydı yaparak BANKA IBAN numaranızı ve diğer bilgilerinizi güncelleyiniz. Banka Iban numarası, cep telefonu, e-posta adresiniz girilmesi gereken zorunlu bilgilerdir. Aksi taktirde sistem üzerinden görev verilmesi mümkün olmayacaktır. 

 

İşlem Adımları:

 

1- Açıkögretim görevli sisteminde kaydı olanlar http://sinav.anadolu.edu.tr/augis web sitesine giriş yapacaklardır.

2- Sisteme ilk girişte "Yeni Üyelik" linkinden kayıt yapılmalıdır.

3- Bu linki tıkladıktan sonra görevliden T.C. Kimlik Numarası, Doğum Tarihi ve Cep Telefon Numarası istenmektedir. İstenilen bilgilerin doğru ve kendinize ait olması gerekmektedir. 4-4-4- Girilen cep telefonu numarasına şifreniz gönderilecektir. Sisteme giriş yaptıktan sonra şifre değiştirilebilir.

5- Şifrenizi edindikten sonra T.C. Kimlik Numaranız ve şifreniz ile sisteme giriş yaparak istenen bilgiler ilgili alanlara girilmelidir.

6- * ile belirtilen alanlar doldurulması zorunlu alanlardır.

7- Sisteme giriş yaptıktan sonra sol tarafta alt alta menüler bulunmaktadır. Açıklamalar doğrultusunda bu menülerde istenen bilgiler doldurulmalıdır.

8- Lütfen karsılaştığınız hata uyarılarını dikkatlice okuyunuz. Uyarılar doğrultusunda sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz giriniz.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol