Öğretmen Diyarı

2015 Öğretmenler Günü Kampanyaları - Güncel Liste

 Türk Hava Yolları (THY) Öğretmenler Günü Kampanyası:
 
Türk Hava Yolları’ndan geleceğimizin mimarları olan öğretmenlerimize özel kampanya. Öğretmenlerimiz aileleriyle birlikte yurt içi uçuşlarında, Ekonomi ve Business kabin ücretlerinde %30 indirimden yararlanıyor!
 
 
Kampanya koşulları:
Seyahat dönemi: 20 Kasım 2015 – 01 Nisan 2016
Biletleme dönemi: 05 Ekim 2015 – 01 Nisan 2016
Türk Hava Yolları ve AnadoluJet iç hat seferlerinde geçerlidir.
 
 
Öğretmenler Günü İndirimleri
En kutsal mesleklerden biri olan öğretmenler gününe özel hediye fırsatları düzenleyen firmalar her yıl olduğu gibi bu yıl da kampanyalar yapacaklarını belirtti. Özellikle öğretmenlerin ve yakınlarının bir derece olarak faydalanabileceği bu indirimler öğretmenlerimizin hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlıyor. Buna bağlı olarak firmalar çeşitli ürünlerde indirim yapma yoluna gitmekte. Buna ek olarak ayrıca bazı firmalar da bir alana bir bedava tarzı kampanyaları da öğretmenlerimizin arzu ve isteğine sunmaktadır. Bu şekilde hem öğretmenlerimizin ihtiyaçlarını karşılama konusunda onlara yardımcı olunur hem de bizi yetiştiren ve bugünlere getiren öğretmenlerimize karşı olan borcumuzu bir nebze de olsa ödemiş oluruz.
 
 
 
Elektrik Elektronik ve Teknoloji Marketleri
 
24 Kasım öğretmenler günü hediyeleri için her yıl olduğu gibi bu sene de indirimler teknoloji marketlerinde yapılmaktadır. Bu marketlere verilebilecek en iyi örneklerden biri de şüphesiz ki Teknosa dır. Teknosa Öğretmen ve öğrencilere bazı özel ürünlerde yüzdelik indirim vermeyi hedefliyor. Bu indirimden faydalanabilmek için mağazalardan alışveriş yapma şartı konulmuştur. Alışveriş yapılırken indirimden faydalanabilmek adına öğretmen ve öğrenci kimlik belgelerinin gösterilmesi şartı da önemli bir ektir. Öğretmenler günü indirimi uygulayan tek elektronik ve teknoloji marketi Tekno değildir. Vatan bilgisayar veya Bimeks gibi marketler de öğretmenler gününe özel kampanyalar üretmektedir. İstenilen tek şart ise Teknosa’da olduğu gibi öğretmenliği belirten kimlik kartlarıdır.
 
www.mebajans.net

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol