Öğretmen Diyarı

2015 NİSAN\'DA 40 BİN ATAMA İÇİN ÖĞRETMENLER ANKARA\'DA İLK GÖRÜNTÜLER

40.000 Öğretmen Ataması İçin 14 MART Ankara buluşması

Atama bekelyen binlerce öğretmen adayları dün gece saatlerinden itibaren yola çıktı. Daha önceden bir çok kez hazırlıklarını sürdürdükleri, 14 Mart Ankara eylemi için, öğretmen adayları bugün Ankara'da. MEB MEDYA ailesi olarak öğretmen adaylarımızın Ankara eylemini anlık olarak yakından takip etmeye devam ediyoruz. Dün akşam saatlerinden her ilden kalkan araçlarla Aankara'da toplanan binlerce öğretmen adayı şuan Ankara'da.

-DÜN GECE YOLA ÇIKAN ÖĞRETMENLERDEN GÖRÜNTÜLER

Bugün ise sabah saat 09.00'da Ankara Kurtuluş parkında toplanan binlerce atama bekleyen öğretmen adayı, Nisan'da 40 Bin atama için büyük bir heyecan içerisinde eylemine devam ederken, sosyal medyada da aktif bir şekilde eylemlerini dile getirmeye devam ediyor. Bundan yaklaşık bir ay önce hazırlıkları başlanan Nisan ataması yapılması için, bir çok yetkilinin kapısını çalan öğremten adayları, Nisan'da 40 Bin atama yapılması için büyük bir heyecan içerisinde beklemeye devam ediyor. 

-ANKARA'DAKİ EYLEMDEN İLK GÖRÜNTÜLER

Anlık olarak yakından bire bir şekilde takip ettiğimiz, Nisan'da 40 bin atama eylemi için, aynı zamanda twitter'dan "#MuallimlerAnkarada" hastagi ile gündem oluşturan öğretmen adaylarının bu büyük eyleminde, Nisan'da 40 Bin atamanın yapılmasını ümit ediyor, öğretmenlerimizin bu büyük mücadelesinin karşılıksız kalmamasını diliyoruz. 

Gelişmeler ve 14 Mart eylemi ile ilgili gelişmeler Mebmedya.Com adresinde olmaya devam edecek...

Mebmedya.Com/Özel Haber

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim