Öğretmen Diyarı

Öğretmen atamaları ne zaman yapılacak? 2016 öğretmen kontenjanları nasıl olacak ?
Uzun zamandır atama bekleyen pek çok öğretmen büyük sıkıntıların da yaşanmasına neden oluyor. Atanamadığı için büyük sıkıntı yaşayan ve bu anlamda da büyük zorluklar çeken pek çok kişi bu yıl artık rahata kavuşmak ve kolay bir şekilde atanmak istiyor. Bir an önce konu ile alakalı olarak girişimlerde bulunulmasını isteyen pek çok aday gelen haberlerle de mutlu oluyor.

 

Bu yıl gerçekleştirilen atamalarla birlikte pek çok kişi de rahat bir nefes alarak hayallerindeki mesleği icra etmek istiyor. Bu anlamda pek çok kişinin büyük sıkıntılarından da kurtulması ve eğitim sorununu tamamen halletmesi bekleniyor. Bu anlamda büyük sıkıntılar yaşayan ve büyük kaygılardan dolayı da farklı bir iş yapmak zorunda kalan pek çok öğretmen bu yıl iyi kararların çıkmasını istiyor.

 

Öğretmen atamaları ne zaman yapılacak? 2016 öğretmen kontenjanları

 

Bu yıl öğretmen atamalarının yapılması ile birlikte pek çok kişinin de bir an önce atanması bekleniyor. Uzun zamandır atanamayan ve bu durumdan dolayı da sıkıntı yaşayan pek çok kişi güzel kararlar ile atanmayı bekliyor. Konu ile alakalı olarak ise kadroların ne zaman açılacağı bildirilmiyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim