Öğretmen Diyarı

AÖF BAŞVURU YATAY GEÇİŞ DUYURUSU

Anadolu üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından  yapılan açıklamada 2015-2016 öğretim yılı Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine Yatay Geçiş ile başvuru yapmak isteyen adayların


Merkezi Yerleştirme Puanı ile 29 Ağustos 2015 tarihine kadar, Kurumlar Arası Yatay Geçiş ile 4 Eylül 2015 tarihine kadar, aşağıda belirtilen belgeleri ilgili Fakülteye posta, kargo vb. ile göndermeleri gerekmektedir.


Dilekçe ,ÖSYS’ye Girdiği Yıla Ait ÖSYS Sonuç Belgesi ,Yeni Tarihli Öğrenci Belgesi ,Kayıtlı Olduğu Üniversitenin Öğrenci İşlerinden Onaylı Ders İçerikleri Not Durum Belgesi, Disiplin Cezası Alıp, Almadığına Dair Belge ,Dönemler İtibari ile Ders Programı Listesini göndermeleri gerekmektedir.


Ayrıca af kapsamından yararlanmak isteyen öğrencilerin ise  Dilekçe, Af Kapsamında Öğrencilik Statüsü Kazandığını Gösteren Belge, Aynı Bölüme Kayıt Yaptıracaklar için Kayıtlı Olduğu Üniversitenin Öğrenci İşlerinden Onaylı  Ders İçerikleri, Not Durum Belgesini kargo veya posta yolu ile Açıköğretim fakültelerine göndermeleri gerekmektedir.


Posta yoluyla oluşabilecek gecikmeler neticesinde başvuru tarihlerinden sonra gelecek posta ve kargolar kabul edilmeyecektir.
Dilekçe için aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

DİLEKÇE İÇİN TIKLAYINIZ


 

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol