Öğretmen Diyarı

Yeniden Popüler Olan 8 Eski Buluşma Modası

1-Yıldızları İzlemek

Dışarda oturup, yıldızları izlemek dışında hiçbir plan yapmayın. Trafik ışıklarından uzak, gökyüzünü net bir şekilde görebileceğiniz bir yer bulun. İnsan eliyle yapılmış ışıklar yüzünden gökyüzündeki yıldızları kaçırmak istemezsiniz sanırım. Mükemmel izleme yerini bulduktan sonra, çok romantik bir gece geçireceğiniz kesin!

2-Eski Tarz Yemekler

50’li yıllardaymış gibi giyinmenize gerek yok ama bir restorana gidip o yıllarda yaşıyormuş gibi yapabilirsiniz. Eski temalı birçok restoran var; sadece biraz araştırmalısınız. Bulduktan sonra eski zamanın müziklerini ve tadını çıkarabilirsiniz!

 

3-Paten

Buz patenine gitmek yerine, normal paten kayın! Paten kaymayı bilmiyorsanız belki sevgiliniz size öğretebilir! Umarım sizden daha iyi biliyordur, böylece beraber kayabilirsiniz.

 

4-Dansa Gidin

Birbirinize yanaşmak için bir gece kulübüne gitmeyin; slow dans yapabileceğiniz bir yer bulun. Evden çıkmak istemiyorsanız, yatak odanızda yumuşak ve yavaş bir müzik koyun. Eğlenmek için profesyonel bir dansçı olmanıza gerek yok. Eğer birbirinizi seviyorsanız, ayağınıza bassa bile, eğleneceksinizdir!

 

5-Bisiklet

Ehliyetiniz olsa bile eski bisikletinizi bodrumdan çıkarabilirsiniz. Beraber bir parkta ya da caddede bisiklete binebilirsiniz. Her şekilde beraber eğlenceli vakit geçirmiş olacaksınız. Buluşma sırasında aynı zamanda spor yapmanın hiçbir zararlı yanı yok sonuçta!

6-Fayton

Faytona binebileceğiniz bir yer bulun. Bu eski zamanlarda yaşıyormuşsunuz gibi hissettirecek. Faytonlar çalıştığı sürece, mevsimler önemli değil. Hatta kar yağarsa faytona binmek daha da romantikleşecektir.

7-Piknik

Fast food yemek yerine, kendinize sandviçler hazırlayın ve onları sepete koyun. Doğayla iç içe olabileceğiniz bir yer bulun ve doğanın tadını çıkarın. Telefonlarınızı kapatın, çünkü bu romantik buluşmayı hiçbir şey bölmemeli.

 

 

8-Oyun Makineleri

Küçükken alışveriş merkezlerindeki oyun alanlarında oyun makineleriyle oynamayı severdin. Çocuksu gelebilir ama bir gün bunu deneyin. Sevgilinizle onu yeneceğiniz konusunda iddiaya girin ve kaybeden yemekleri ısmarlasın.

 

Dışarda bu kadar imkân varken sürekli aynı yerlere gidip durmayın. Sizin bunlar gibi eski moda buluşma fikirleriniz var mı?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim