Öğretmen Diyarı

Yalaka Burç Yorumu

•KOÇ İnsanları kırma taraftarı değilsin ama bazen çok hakediyorlar ve kırmak zorunda kalıyorsun. Nolcak biraz da onlar kırılsın, kararsız kaldığın durumda kimseden akıl almaya ihtiyacın yok. Senin genlerinde var mantık.

•BOGA Hayatına bi Boğa girmişse, muhakkak çok derin bir iz bırakmıştır. Çok özlenen ve çok zor unutulan insanlardır kıymetlerini bilin. cnm benm seninde çevrende senin hata yapmanı dört gözle bekleyen sefiller var ama sen canını hiç sıkma güzel haberlerin yolda.

•IKIZLER Takıldığın birisi de düzgün çıksın be. Ya sapıkla, ya manyakla, ya deliyle ömrünü bitirdin be. Kör talih dedikleri bu işte , çevrende seni kıskandırmak isteyenler var kaybettiğini sandığın şeylere fazla kafa yorma. Neyse ki güzel günler seni bekliyor.

•YENGEÇ Ne kadar bilgili, ne kadar güzel, özel biri olduğunu bilsen de egonu daima aşağıda tutup başkalarının da saygısını kazanıyorsun. MELEK yine her zaman ki asilliğini gösterip kıramıyorsun dimi kimseyi. Unutma seni üzen şeylerden ancak uzaklaşarak rahatlarsın.

•ASLAN mimiklerini kontrol edebilsende bakışlarınla sevgini veya nefretini gösterebiliyorsun. Sen neysen osun, Uzun zamandır duygusal alanda yakalamak istediğin rahatlığı bulamıyorsun. Yok mu ulan koskoca ülkede kafana göre biri?

•BAŞAK yine günlerden iyilik .sen sevdiklerinle mutlu olmaya bak. Çünkü artık mutluluk senin elinde, Baktın insanlar senin duygularını sömürüyor sen de duygularını açığa vurmama kararı aldın, ve en güzelini de yaptın.

•TERAZI Hayatına biraz heyecan girse mutlu olacaksın da işte girmiyor. Ben anlamıyorum ki bu zalım hayat senden ne istiyor ne? en sevdiğim yanın başkalarının ne söylediğini takmıyorsun. Sen bu yüzden hep bi adım öndesin.

•AKREP Farkettin mi son dönemler de bazı şeylere acayip sabır ediyorsun ama en sağlıklı kararları sen veriyorsun bu yüzden kimsenin seni anlamasını bekleme dostluğunun asilliğinden bahsetmeye bile gerek

•Yay Burcu karakterinden ödün vermemeye devam ediyorsun, hakettiği kadar değer vermen gerekiyor, duyguların eşsiz. her yönde çok farklısın senin farklı şeyler hoşuna gidiyor. Aynı anda bir çok konuyla ilgilenebilirsin buda senin tarzın şekerim

•OGLAK kıskanıyorlar be, hep ondan bu huzursuzluk, sussalar sende rahatlayacaksın, her hareketin birine batıyor. arkadaşlıklarında kendinden fazla ödün veriyorsun ve karşı taraftanda aynı şeyi bekliyorsun. Sorun tam da burda başlıyor tatlım.

•KOVA Çok düşünceli ve çok naziksin canım. Ortam durulunca aşka olan bakış açın da değişti. Güzel günler seni bekliyor,bir müddet sırlarını yakınlarına ve dostlarına hiç açma yavru fikirlerle dolusun senden akıl alan çok ah bide faydaları dokunsa ya. Mutluluklar

•BALIK Hayatın gerçeklerinin farkındasın ve adımlarını ona göre atıyorsun. Duygusal yaşamında çok hoş şeyler yaşayabileceğin dönemdesin,kendine özgü tavrınla çevrendekilere imaj yaratmışsın aşkım. Her anlamda güçlü ve güzel bir gün tadını çıkart.

Anahtar Kelimeler:
yalaka burç yorumu

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol