Öğretmen Diyarı

Validen personeline takipçimiz az bizi Facebook ve Twitter\'dan takip edin genelgesi !

Sosyal medyadaki takipçi sayısının adeta bir güç gösterisine dönüştüğü günümüzde, devlet kurumlarının bu rüzgarın etkisine girdiği gözlemleniyor. Bu doğrultuda Amasya Valiliği'nin Twitter 'da açtığıresmi hesap yeterli takipçi sayısında ulaşmayınca, Valilik personeline resmi yazıyla bir uyarı mesajı gönderildi. Gönderilen yazıda Valiliğin 'yeterli düzeyde takipçi'ye sahip olmamasından şikayet edilirken, bu mecralarda aktif olarak yer alan personelin de acilen Valiliğe ait hesapları takip etmesi bildirildi.

Amasya Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden gönderilen yazıda şöyle denildi: 

İçişleri Bakanlığı ve Valiliğimizin sosyal medyada yerini alarak çeşitli mesaj kanallarında yayına başladığını, İçişleri Bakanımız Muammer Güler, İçişleri Bakanlığı ve Amasya Valiliğimiz adı ile açılan hesaplar bildirilmişti. 

Ancak bugüne kadar geçen sürede yeterli düzeyde takipçi olmadığı anlaşılmıştır. Kurumunuzca valiliğimiz Twitter ve Facebook hesaplarının takip edilmesi ve kurumumuz personeline duyurularak hesabı olan personellerin valiliğimiz hesaplarını takibinin sağlanması hususunda gerğinin yapılmasını rica ederim.

Kaynak: http://www.radikal.com.tr/politika/amasya_valiliginden_twitter_tepkisi_bizi_neden_takip_etmiyorsunuz-1168230

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol