Türkler Romantik Çıktı!

Harita diyor ki romantizm kadar cinsellik de hayatımızın bir parçası. 

 

İşte 3.292 kişinin katıldığı o anketten çıkan ilgi çekici sonuçlar: 

 

Sadakat ilişkinin temeli 

 

Club Okey'in anketine katılan erkeklerin %60'ı, kadınların ise %70'i aldatmak yerine ayrılmayı tercih ediyor ve partnerinden de aynı davranışı bekliyor. İlişkilerinde dürüstlüğü ön planda tutan katılımcılar, aldatmanın anlamsız bir davranış olduğunu düşünüyor ve aldatma noktasına geldiklerini hissettiklerinde ayrılmayı yeğliyorlar. 

 

Hem aşk hem tutku dolu 

 

Katılımcılar için bir insana âşık olmak kadar tutku hissedebilmek, tutkulu bir ilişki yaşamak da önemli! İzlemekten çok dokunmayı arzulayacak kadar tutku dolu olan gençler, aynı zamanda yalnız uyumak yerine birlikte uyumayı isteyecek kadar da romantik! 

 

Dokunmadan duramıyoruz 

 

Ankete katılanların %84'ü izlemek yerine dokunmayı tercih ediyor. Katılımcılar için temas oldukça önemli. Bakışmak, konuşmak gibi romantizm kokan davranışlar yerine temasa önem veriliyor. Aşklarını dokunarak yaşamayı tercih eden çoğunluk için omuz yerine de boyun cazip geliyor. Erkeklerin %66'sı kadınların %50'si göz yerine dudak tercih ediyorlar, bu durumda kadınlar ve erkekler doğal olarak dudaklara sürülen ruju ojeye tercih ediyor. 

 

Bikini ve boxer tercih ediliyor 

 

İç çamaşırlarında artık slipler eski moda olarak görülüyor. Kadınların %71'i, erkeklerin ise %76'sı rengârenk ve estetik görünümlü boxerları daha çekici ve modern buluyorlar. Aynı şekilde kadınlarda da mayo, yerini bikiniye bırakmış durumda. Erkekler de kadınlar da vücudun ön planda tutulmasından hoşlanıyor! 

 

Konuşmak ve yerli partner tercih ediliyor 

 

Kadın katılımcılar da erkek katılımcılar gibi mesaj atmak yerine arayıp konuşmayı tercih ediyor ve yine iki taraf da partnerinin yabancı olması yerine yerli olmasından yana bir tutum sergiliyor.

Anahtar Kelimeler:
Türkler Romantik Çıktı!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim