Öğretmen Diyarı

Survivor 2016 Kadrosu Şok İsimler - Survivor Ne Zaman Başlayacak?

Survivor All Star yarışmasının final yapılmasının ardından şimdi ise 2016 yılında yeni sezonda başlayacak olan survivor 2016 yarışması ünlüler takımı yavaş yavaş şekilleniyor. Yayılan haberler doğrultusunda bir çok ünlü ismin adı survivor yarışmasında zikredilmektedir. Peki bu ünlüler kimler işte detaylar..

Son on yılın yarışmacılarının olduğu Survivor All Star yarışması milyonlar tarafından takip edilmişti. Yarışmayı finale kalan Turabi rakibi Merve Aydın'dan fazla oy alarak birinci tamamladı. Oldukça fazla ilgi gören Survivor All Star yarışması finalinin ardından merakla yeni sezon Survivor 2016 beklenmektedir. All Star gibi aynı ilgiyi görecek mi bilinmez ama ünlüler takımı için zikredilen isimler oldukça konuşulmaktadır.

SURVİVOR 2016 NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Şimdiden yeni sezon survivor yarışmasının bekleyen izleyiciler tek bir soru üzerinde yoğunlaşmaktadır. Survivor ne zaman başlayacak? Büyük ilgi gören Survivor yarışmasının Ocak Şubat ayları içerisinde başlaması beklenmektedir. Detaylar ulaştıkça sizlere aktarmaya çalışacağız.

SURVİVOR 2016 MUHTEMEL KADROSU!

Birçok haber sitesinde ve internet sitelerinde bir çok ünlünün ismi geçmektedir. Muhtemelen yarışması beklenen adaylar arasında çok konuşulacak isimlerde bulunmaktadır. Yarışmanın başlamasına kadar bir çok isim daha zikredilecektir. İşte muhtemel isim listesi

SURVİVOR 2016 MUHTEMEL YARIŞMACILARI

>>Kerem Bürsin
>>Gökhan Tepe
>>Alex de Souza
>>Özgün
>>Yasemin Allen
>>Oğulcan Engin
>>Dilara Gönder
>>Selin Şekerci
>>İnci Satır
>>Ayşegül Melisa Doğan
>>Tuğba İldiz

 

dhatv.tv

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol