Öğretmen Diyarı

Sizi baştan yaratacak sihirli bir değnek

Fazla kilolarınızdan bir dokunuşta kurtulup hep giymek istediğiniz kıyafetlerin vücudunuza tam oturduğunu görmek istemez misiniz? Yüz ifadenizi bitkin gösteren göz altı torbalarından ve bakışlarınızın canlılığını örten kaz ayaklarından bir dokunuşta kurtulabileceğinizi söylesek ne hissederdiniz? Bunları ancak masallardaki bir sihirli değneğin halleceğini düşünüyorsanız, haklısınız! Superplast Estetik Cerrahi Merkezi’nden Estetik Plastik Rekonstrüktif Cerrahi uzmanı Op.Dr. Coşkun Taşçı, gelişmiş teknoloji ve yöntemler sayesinde kendinizi hayal ettiğiniz gibi değiştirmenin elinizde olduğunu vurguluyor.

 

Diyet ve sporun değiştirmediklerini estetik değiştiriyor

Sürekli yeni bir diyet denemekten ve sıkı egzersizlerin görüntünüzde istediğiniz etkiyi yapmadığını görmekten sıkıldıysanız belki de amacınıza uygun bir yol izlemiyorsunuzdur. Vücudumuzun genetik olarak miras aldığı yapı ve eğilimleri nedeniyle geniş basen hatları, üst bedene göre kalın alt beden ve bacaklar, kalın göbek çevresi, vücuda oranla kalın kollar veya sarkan gıdı gibi istenmeyen durumlarda diyet veya spor fayda vermeyecektir. Çünkü diyet ve spor incelme sağlasa da kollarımız vücudumuza göre yapısal olarak kalınsa, yine öyle kalacaktır.

 

“Son on yıldır FDA onaylı Lazer Lipoliz yöntemiyle genel anesteziye gerek duymadan yaklaşık bir saat içinde basen, gıdı, kalın kol, göbek bölgesinden yağ alarak, kısaca bir seans içinde rahatsız olunan her bölgeden kurtulmak mümkün” diyen Op. Dr. Coşkun Taşçı  Uygulama sırasında özel bir lazerle yağ alınan bölgenin gerginleştirilerek sarkmamasının  sağlandığı ve işlem sonrası hastanın 1-2 saat dinlenmesinin ardından günlük hayatına devam edebileceğini ifade ediyor.

 

Kırışıklık tarih oluyor

Bunun yanı sıra alnınızdaki hafif çizgilerden, göz çevrenizdeki yaşlanma belirtilerinden, dudak kenarlarınızdaki kırışıklardan kurtulup, taptaze bir gülümsemeyle gençleşmiş bir görünüme kavuşabileceğinizi belirten Op. Dr. Coşkun Taşçı, kişinin ihtiyacına göre farklı yöntemleri kombine ederek istenen görünümü elde etmenin artık bir doğru analiz ve tercih meselesi olduğunu vurguladı.

 

Taşçı: “Her bölge ve sorun için farklı çözümler söz konusudur. Arzu edilen doğal görünümü elde etmek, sadece tek bir tekniğin, her duruma uygulanmasıyla mümkün olmaz. Uluslar arası onaya sahip güvenilir Kök hücre, lazer biyostimülasyon veya ultherapy yöntemleri arasından hedeflenen bölge, cildin gördüğü hasar derecesi ve boyutuna göre öngördüğümüz etkileri yaratacak olan en uygun yöntemi tercih ederek çalışıyoruz. Teknolojinin sağladığı imkanlar ve klinik tecrübemiz dahilinde işimizi şansa bırakmamaya çalışıyoruz.”

KadınveKadın

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol