Öğretmen Diyarı

Ölüme Terkedilen Zavallı İki Köpek Hayatlarını Kurtaran Kişileri Görünce Bakın Ne Yaptılar.
 Fotoğraf kaynağı

İki köpekten biri kafesteydi diğeri ise salıktı. Ne yemekleri ne de suları vardı. Çaresizce yardım için havlıyorlardı. Evde hiç eşya yoktu. Ev tamamen boştu. Salık olan köpek evin içerisine tuvaletini yaptığından ev çok kötü kokuyordu.

Neyse ki komşular köpeklere kırık olan pencereden yiyecek ve su verdiler. Köpekler kötü koşullarda yaşamlarını sürdürmeye devam ettiler. Komşular bir de yardım çağırdı.

Guardians of Rescue isimli yerel bir hayvanları koruma derneği eve geldiklerinde, köpekler iyice yabanileşmişti ve insanlardan korkuyorlardı. Görevliler köpekleri evden çıkardıktan hemen sonra köpekler evcil hallerine geri dönüp kuyruklarını sallamaya başladılar. Tamamen farklı davranıyorlardı artık.

Fotoğraf kaynağı

Sonradan Sky ve Max adlı köpeklerin çok uysal hayvanlar olduklarının farkına vardılar. Sadece bunu göstermek için ellerine şans geçmemişti.

Sky bir hayvansever tarafından sahiplenildi. Max ise barınakta yeni sahibini bekliyor.

Fotoğraf kaynağı

Köpeklere bu şekilde davranan insanları anlamakta güçlük çekiyorum. Öte yandan hayvanseverleri gördükçe hala bir umudun olduğunu farkedip rahatlıyorum. Sky ve Max’e sağlıklı ve uzun bir ömür diliyorum!

Sky ve Max’e yeni hayatlarında mutluluk dilemek için hikayeyi paylaşmayı unutmayın.

Kaynak:Newsner

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim