Öğretmen Diyarı

O Öğretmen Şimdi Manken Gibi Oldu! Görenler İnanamıyor

Azimli genç bayan şuan fitness öğretmenliği yapıyor. Yaklaşık 178 kilo ağırlığındaki obezite hastası Tracy Henderson, hem nefes darlığı hem de diğer sağlık problemleriyla boğuşan, üstelik de görüntüsünden hiç memnun olmayan genç bir kadındı. küçükken okulda çevresi tarafından hep alay edilen bu yüzden de kendine güvenini yitiren Glasgowlu Tracy, bu halden kurtulmak için 30 yaşında net kararını verdi.


O zamanlarda 60 beden giysiler giyen ve giysi bulmakta da zorlanan Tracy Henderson’ın güven sorunu o kadar ileri seviyedeydi ki açık yerlere çıkamıyor, yemek yemeyi güvenilir bölgesi olarak görüyor ve yaşamını her daim depresyon içinde geçiriyordu. Genç bayan o kadar kiloluydu ki kendi banyosuna bile sığmakta zorlanıyordu. Göğüs acıları çektiği için hastaneye gittiğinde hekimler da ona kilo vermesi aciliyetini ifade ettiğinde o an kararını verdi.

Verdiği kararla beraber yeme-içme alışkanlıklarını tamamiyle değiştiren Tracy, bedeni el verdiği ölçüde egzersiz yapmaya başladı. Öncelikle bir spor salonuna kaydoldu.

Oradaki fitnes eğitmenleriyle hem yeme-içme hem de egzersiz uygulamaları çıkarttı ve uyguladı.

Bir sene içinde önkapısından girmeye utandığı için arka kapısını kullandığı fitnes salonunda çalışarak tam 115 kilo verdi. Şu anda 62 kilo ve 35 vücut yaşanan Tracy tüm problemlerinı geride bıraktığı gibi spor öğretmeni olarak diğerlerıne yardım ediyor.ajans365.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol