Öğretmen Diyarı

Kardeşi ile 7 yıldır evli olduğunu öğrendi

Brezilya’nın Sao Paolo kentinde kendisini bebekken terk eden annesini yıllar sonra bulan Adriana isimli 39 yaşındaki kadın 7 yıldır öz kardeşi ile evli olduğunu öğrendi. 

 

Hürriyet 'ten Birce Bora'nın haberine göre soyadını basına açıklamak istemeyen Adriana, kendisini 1 yaşındayken terk eden biyolojik annesini bulmak için Globa isimli radyo istasyonunun kayıp insanları bulmayı hedefleyen “ Zaman şimdi” isimli programına başvurdu. Annesinin radyoyu araması ile büyük mutluluk yaşayan Adriana, kadının izini kaybettiği Leandro isimli bir de oğlunun olduğunu söylemesi ile büyük bir şaşkınlık yaşadı. 


AYRILMAYI DÜŞÜNMÜYORLAR 

 

37 yaşındaki Leandro adlı kamyon şoförü kocasının da öz annesinin kimliğini bilmediğini söyleyen Adriana, kocasının aslında kardeşi olduğunun netleşmesi ile büyük bir şok yaşayarak ağlamaya başladı. Canlı yayın sırasında yaşanan olaydan sonra Globa radyosuna özel bir röportaj veren Adriana ve Leandro çifti, kardeş olduklarını öğrenmiş olmalarına rağmen ayrılmayı düşünmediklerini söyledi. 


'TANRI İSTEDİĞİ İÇİN BÖYLE OLDU' 

 

Bir kozmetik firmasında satış temsilcisi olarak çalışan Adriana, “Biz ölene kadar birlikte kalacağız. Bütün bunlar Tanrı öyle istediği için yaşandı. Elbette bir araya gelmeden önce kardeş olduğumuzu biliyor olsaydık her şey çok farklı olurdu ama bunu bilmiyorduk ve birbirimize aşık olduk” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim