Öğretmen Diyarı

Kadınların Sinir Olduğu Davranışlar

 

Tek kelime cevap:

 

Kadınları çıldırtan şeylerin başında kuşkusuz erkeklerden gelen tek kelimelik cevaplardır. Kadınlar karşısındaki insanla iletişim kurmak ister. Erkekler ise genelde günün verdiği yorgunluğun arkasına sığınarak tek kelimelik cevaplarla konuları geçiştirmek ister. Bu gibi durumlarda kadınlar, ilişkide bir sıkıntı olduğunu düşünür.

 

Son dakika:

 

Kadınların süprizlerden hoşlandığı doğrudur. Fakat süpriz yapan romantik bir erkekle, son dakikacı bir erkek olmak arasında ince bir çizgi vardır ve bunun iyi ayarlanması gerekiyor. Örneğin ”15 dakikaya seni almaya geliyorum hazırlan, çok şık bir yere gidiyoruz” bu kadınların hoşuna gitmez, aksine sinirlenirler. Onlara hazırlanmaları için süre vermeniz gerekiyor.

 

Arkadaşları yokmuş gibi davranmak:

 

Erkekler genelde kız arkadaşlarının çevresiyle zaman geçirmek istemezler. Sanki onun ayrı bir hayatı, ayrı arkadaşları yok gibi davranırlar. Kadınlar buna deliriyor beyler bizden söylemesi. Sizinle beraber arkadaşlarınızla görüşüyorsa, sizden de aynı şeyi yapmanızı bekliyor. Bu önemli noktayı sakın atlamayın.

 

Değiştirmeye çalışmak:

 

Beyler unutmayın ki kız arkadaşınızın sizden öncede bir hayatı vardı. Bir giyim tarzı, yaşam şekli, ona has özellikler… Onu ilk tanıdığınızda bu şekilde sevmemişmiy diniz? Şimdi ne değişti? Kadınlar kendisini değiştirmeye çalışan erkeklerden nefret ederler. İlk başta flörtün verdiği heyecanla bazı şeylere evet deseler bile, ilişkinin ilerleyen safhaların bundan çok sıkılıyor ve sinirleniyorlar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim