Öğretmen Diyarı

Kadınların Gizli, Gizli Hoşlandığı 8 Şey

1. Günaydın mesajı

 

\"Kadınların

 

Günaydın mesajı demek sadece günaydın anlamına gelmez; “uyanır uyanmaz aklıma gelen ilk kişisin” anlamına da gelir. Bu küçük romantik hareketler ilişkinin sadece cicim aylarında yapmak için değildir, süreklilik önemli.

Tüyo: İyi geceler mesajları da benzer etkiye sahip.

2. Koltukta beraber uzanırken onu saçlarıyla oynamanız.

 

\"Kadınların

 

Bunu yapın.

3. Detayları hatırlamanız.

 

\"Kadınların

 

Onunla konuşmalarınıza dair küçük detayları hatırlamanız – bu detay onun her zamanki kahve siparişi hakkında da olsa, arkadaşlarıyla  buluşacağı gün hakkında da olsa –  ona onu dinlediğinizi ve dediklerini dikkate aldığınızı hissettirir. Ayrıca onun hoşlandığı şeyleri bilmek, ileride önemli günlerde onun hoşuna gidecek şeyler planlarken işinize yarar.

4. Favori dizisini/filmini onunla beraber izlemeniz.

\"Kadınların

 

Bunu yapmanız, ona onun keyif aldığı şeyleri -ki bu diziyi/filmi izlemek sizin ilk tercihiniz olmasa bile-  onunla paylaşmaya istekli olduğunuzu gösterir.

5. Onu başkasıyla tanıştırırken elinizi onun sırtına koymanız.

 

\"Kadınların

 

Bu ikinizi birbirine bağlayan ve onun tanımadığı bir kalabalık içinde kendini daha rahat etmesini sağlayan bir harekettir.

6. Verdiğiniz sözleri tutmanız.

 

\"Kadınların

 

Eğer size güvenmesini istiyorsanız buna uygun davranmalısınız. Bir kadın onu verdiğiniz bir sözü tutmadığınızda aniden size olan güvenini yitirmeye başlayacaktır, bu örneğin işten çıkınca onu arayacağınızı söylemenize rağmen aramamanız gibi küçük bir şey bile olsa.

7. Ona dürüst olmanız.

 

\"Kadınların

 

Tabii ki dürüstlük nezaket içinde yapılmalı. Kimse kırılmak istemez ama yalan söylenip kandırılmak da istemez. Eğer her zaman dürüstseniz sizin güvenilir olduğunuzu bilecek ve kendisine dürüst olacak kadar değer verdiğinizi fark eder. Ona bir kere yalan söylediğiniz için sizden devamlı şüphelenmesine neden olmak isteyeceğiniz son şey olur.

8. Komik olmanız.

 

\"Kadınların

 

Bir kadının ilgisini çekmek istiyorsanız tavırlar önemlidir. Evet iyi görünmek bonus puan olabilir ama bir mizah anlayışına sahip olmanız olmazsa olmazdır.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim