Öğretmen Diyarı

Kadınların duymaktan nefret ettiği 5 şey

Kadınlar bilindiği gibi çoğu zaman hassas ve kırılgandır. Bu; yaradılış özelliği olmakla birlikte kadın kimliği oluşturulurken de öğrenmeyle gelen bir özelliktir. Bu nedenle özellikle erkeklerin kadınlara yaklaşırken söylediği kimi sözlerin onları yaralayabileceğini akıllarından çıkarmamaları gerekiyor. 

 

 

 

Bu sözler neler mi?

 

1- Kilo mu aldın sen! İşte bir kadına asla söylenmemesi gereken en önemli söz. Kadınlar kilo almaz yalnızca 3-5 kg fazlası vardır ya da balık etlidir.

 

2- Makyajın abartılı olmuş! Bir diğer tehlikeli söz öbeği. Kadınlar makyajlarını daima tam kararında yaparlar. O kırmızı ruj mu, o buralar moda...

 

3- Saçlarını neden kestirdin, uzunken daha iyiydi! İşte çıldırtıcı bir söz daha. Yıllarca oriyelden ve fazla işlemden hasar görmüş saçlarını kestiren kadın yalnızca uçlarındaki kırıkları aldırmıştır. Ve ona çok çok yakışmaktadır!

 

4- Elbisen biraz dar olmuş! Yapmayın işte, tehlikeli sularda yüzmeyin. Unutmayın ki dar kıyafet kadınların kıvrımlarını daha güzel gösterir. Size fazlalık gibi görünenler yalnızca yanılsamadır.

 

5- Şu sakızı çiğnemesen olmaz mı? Kadınlar sakız çiğnemeyi ne kadar severse sevsin erkekler de aynı oranda hoşlanmamaktadır. Ama şunu iyi bilin ki sakız çiğnemek kimi zaman antidepresan etkisi yaparak kadınların en ufak bir olaydan size sarmasına engel olarak süspansiyon görevi görmektedir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol