Öğretmen Diyarı

Kadınların Duymak İstediği 7 Söz

Kadınların erkeklerden duymak istediği sözler denince gözünüz korkmasın. Basit ama özel sözlerle de bayanları mutlu edebilirsiniz. Bayanların sevdikleri erkekten beklediği; ilgi görmek, düşünülmek, özlenmek, aranmak ve benzeridir. Siz de bu konuda özenli olur ve eşinizin ruh halini iyi tahlil ederseniz söyleyeceğiniz tek kelime bile sevgilinizi dünyanın en mutlu bayanı yapabilir. Peki ne duymak istiyor bayanlar?

 

1- Birlikte Gidelim

Eğer bir arkadaş grubu ile buluşmaya, bir yemeğe, bir düğüne, iş gereği bir başka şehre gidiyorsanız sevgiliniz sizin için endişelenebilir. Eğer size olan güveni tam olarak oturmadıysa aklındaki şüpheler bu faaliyetlerle iki katına çıkacaktır. Size asla ben de gelmek istiyorum demeyecektir. Ancak siz ona bunu teklif ederseniz asla reddetmeyecek ve bunu duymaktan mutlu olacaktır. Onu önemsediğinizi ve yanında görmek istediğinizi düşünecektir. Bunu gerçekten istiyorsanız yapın ve sevgilinizi kandırmayın.

2- Sen Daha Güzelsin

Mutlaka sevgilinizden daha güzelleri vardır. Hayatta her bayandan daha güzel bir bayan bulunabiliyor. Ayrıca bu göreceli bir kavramdır. Bayanlar erkek arkadaşlarının kendilerine kör kütük aşık olmalarını ve başka hiç kimseyi görmemelerini ister. Siz de onun sorduğu ben mi güzelim x mi? tarzı sorulara onu seçerek cevap verdiğiniz de ondan başka kimseyi gözünüzün görmediğine inanacaktır. Bunu gerçekten böyle düşünüyorsanız yapın ve sevgilinizi kandırmayın.

3-En Çok Seni Sevdim

Her iki tarafında daha önceden farklı kişilerle ilişkileri olmuş olabilir. Eski sevgililer konusunu açmak her zaman sakıncalı değildir. Siz de eski sevgililerden bahsederken en çok onu sevdiğinizi söylerseniz bir bayanı can evinden vurdunuz demektir. Sevgiliniz mutluluktan ölebilir çünkü tanımadığı ve sizi kıskandığı bayanlarla girdiği mücadeleyi kazanmıştır artık. Bunu gerçekten hissediyorsanız yapın ve sevgilinizi kandırmayın.

4-Annem Seni Tanımak İstiyor

Bayanların çok büyük bir çoğunluğu girdiği her ilişkisinde evliliği düşünür. Aşık olduğu erkekle evlilik hayalleri kurmak bir bayanın en sık yaptığı şeylerden biridir. Sizinde onun için aynı şeyleri düşündüğünüzü anlaması için onu annenizle tanıştırın. Bunu ona teklif ettiğinizde çok mutlu olacaktır.

5-Seni Görmem Gerek

Canınız sıkkın olduğunda, başınıza zor bir durum geldiğinde sevgilinize bunu anlatmanız doğru bir davranıştır. Tüm zorluklardan sonra seni görmem gerek, yani seni görüp kendime gelmeliyim demek istemek bayanları dünyanın en mutlu kadını yapabilir. Sizin için ne kadar önemli olduğunu bu sözle anlayacaktır. Bunu gerçekten hissediyorsanız söyleyin ve sevgilinizi kandırmayın.

6- Evlenince…

Sevgilinizi mutlu etmek için gelecekten ve evlilikten bahsetmeniz oldukça önemli. Evlenince yapacaklarınızdan, olacaklardan vb bahsettiğiniz sürece onun için size aşık olmanın önünde hiç bir engel kalmayacaktır.

7- Ben Hallederim

Bayanlar becerikli erkekleri çekici bulurlar. Her işi halledebilecek güce sahip erkekler görmek onları mutlu eder. Önemli veya önemsiz herhangi bir konuda sen düşünme ben hallederim diyen erkekler bayanları en utlu eden erkeklerdendir.

 

Ezgi Koçarslan: hurrem.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol