Öğretmen Diyarı

Kadınlar Bu Tip Erkekleri Tercih Ediyor

ABD’de yapilan bir arastirmanin sonuçlarina göre kadinlar artik aglayan erkekleri tercih ediyor.

 

Yapilan bir arastirmaya göre kadinlarin maço davranis biçiminden metrose ksüel stile geçis yapan ve duygusal erkekleri tercih ettigini ortaya koydu.

ABD'de yapilan bir arastirmanin sonuçlarina göre modern erkekler romantik filmlerde gözyaslarini saklamiyor ve kiz arkadasiyla sarilarak TV izliyor. Bu durum da kadinlarin çok hosuna gidiyor.

Amerikan dondurma markasi "Häagen-Dazs"in geçtigimiz günlerde ABD'de gerçeklestirdigi ankete katilan erkeklerin köpük banyosu yaptigi ve duygulandiklari zaman aglamaktan çekinmedigi ortaya çikti.

Sonuçlari degerlendiren 1000 kadinin %77'si maço davranis biçiminden metroseksüel stile geçis yapan erkegin bu durumundan memnun oldugunu belirtti. Arastirmayi yürüten sirketin Pazarlama Müdürü Ed Culf konuyla ilgili olarak sunlari söyledi:

"Modern erkek hem kisisel bakimina özen gösteriyor hem de eskisi gibi duygularini gizlemek yerine hissettiklerini karsisindakiyle paylasiyor. Bundan da utanç duymuyor. Günümüz kadini eskisi gibi maço erkeklerden hoslanmiyor. Yumusak, duygusal yönünü açiga çikaran erkeklere ilgi duyuyor."

 

KAYNAK: KADIN HAYAT 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol