Öğretmen Diyarı

İstediğiniz kişiyi kendinize nasıl aşık edersiniz

İstediğiniz kişiyi kendinize nasıl âşık edersiniz konulu yolları birçok maddede sıralayabiliriz. Bu durum erkekler ve bayanlar için çoğu zaman değişiklik gösterse de, değişiklik göstermeyen her iki cinste de işe yarayacak yolları sizlerle paylaşmak istiyorum. Öncelikle gülümseyin! Kız ya da erkek fark etmez karşınızdaki cins hangisi olursa olsun gülümsemek karşı tarafa pozitiflik yollar. İyi bir parfüm tercih edin ve her zaman güzel kokun. Başka birinde aynı kokuyu duyduğunda aklına hemen siz gelirsiniz! Karşınızdaki kişiyi özellikle ilk konuşmalarınız utandırmamaya çok dikkat edin. Ve onur kırıcı sözlerden şaka da olsa kaçının.

Kişiyi kendinize nasıl âşık edersiniz?Flört ettiğinizi kimi zaman vurgulayarak belli edin. Ama kimi zaman da kendinizi geriye çekerek onun zihninin karışmasını sağlayın. Diğer erkek ya da diğer kadınlardan bahsetmeyin. Özellikle ona eski sevgilinizi anlatmayın. Kişiyi kendinize âşık etmek çok kolay değildir. Biraz çaba gerektirir. Ona eski sevgilinizi ya da kıskandırmaya çalışırken başka bir erkeği ya da kadını anlatmayın ki olay yakın arkadaşlığa gitmesin. Bu ince çizgiyi geçmemeye dikkat edin.

Araya başka bir arkadaş sokmak her zaman iyi olmasa da bir arkadaşınızdan onun yanındayken sizden bahsetmesini rica edin. Tabii ki abartmadan! İstediğiniz kişiyi kendinize âşık etmek bu tarz küçük ayrıntılar gerektirir. Ona fazlaya kaçıp da abartmadan iltifatlar edin. Kadın ya da erkek fark etmeksizin fazla ilgi bunaltır. O yüzden arada sırada onu takdir ettiğinizi belli edin.

İlk adımı atmaktan çekinmeyin. Kişiyi kendine âşık etmek konulu yazımın aslında en önemli maddelerinden biri bu. Toplumda erkeklerin her zaman ilk adımı attığı yönünde birçok söylenti vardır. Bu söylenti aslında doğru değildir. Cesur olun ve ilk adımı atmaktan kesinlikle kaçınmayın. Karşınızdaki kişi utangaç bir yapıya sahip olabilir.

 

Bu yüzden cesaretinizi toplayıp ilk adımı atabilirsiniz. Bu onu da size yönelmesi konusunda rahatlatacaktır. Ve eğer aklında size yönelik bir soru işareti varsa, bu kafasındaki soru işaretini silecektir. Bu yüzden uzaktan uzaktan hem kendinize hem karşınızdaki kişiye işkence etmenin manası yok!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim