Öğretmen Diyarı

İŞTE DÜNYANIN EN ÇOK KAZANAN KADINLARI

İş dünyasının bir numaralı dergisi Forbes tarafından dünyanın en çok kazanan kadınları açıklandı. Listede kimler yok ki. Dünyanın en çok kazanan kadını Beyonce oldu. Beyonce yılda 115 milyon dolar ile dünyanın en çok kazanan kadını oldu. Listede yer alan diğer isimler haberimizde. Listede ikinci sırayı  64 milyon dolarla country sanatçısı Taylor Swift alıyor. 24 yaşındaki Swift’in “1989” adlı albümü, sadece bir haftada 1 milyondan fazla satmıştı.  

İŞTE DÜNYANIN EN ÇOK KAZANAN KADINLARI VE KAZANDIKLARI
BEYONCE:
 Beyonce'un kazancı tam 115 milyon dolar.

Taylor Swift: Yılın en çok kazanan kinci kadın şarkıcısı 64 milyon dolarla Taylor Swift.
Pink: 52 milyon dolar geçtiğimiz yıl 85'ten fazla konser düzenleyen Pink'in kazancı 52 milyon dolar.
Rihanna: 48 milyon dolar Twitter'da 37 milyon takipçisi olan Rihanna'nın kazancı 48 milyon dolar.
Katy Perry: 40 milyon dolar Forbes Dergisi'nin çalışması süresince sadece 20 konser veren Katy Perry bu mütevazi programıyla bile en iyi kazananlar arasında. Katy 2014 yılında 40 milyon dolar kazandı.
Jennifer Lopez: 37 milyon dolar Fifa Dünya Kupası'nda Pitbull ile söylediği 'We are one' performansı büyük beğeni toplayan Jennifer Lopez bu yıl 37 milyon dolar kazandı.
Miley Cyrus: 36 milyon dolar. 
Celine Dion: 36 milyon dolar Miley ya da Katy kadar medyanın dikkatini çekmese de, Celine kazancıyla hala en iyiler arasında.
Lady Gaga: 33 milyon dolar 28 yaşında olmasına rağmen dünyanın en etkili pop şarkıcılarından biri olan Lady Gaga, Forbes'un listesinde 9 sırada.
Britney Spears: 20 milyon dolar.
 
kadinhaberleri.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim