Öğretmen Diyarı

İsrail'in yok olacağı tarih açıklandı

İsrail'in Gazze katliamına yeniden başlamasıyla tüm gözler tekrar ortadoğuya çevrildi. Ülke TV'de Turgay Güler'in Sıradışı programına katılan Timetürk Genel Yayın Yönetmeni Nevzat Çiçek, Gerek Hamas kurucusu Şeyh Ahmet Yasin'in gerekse de 17 istihbarat örgütünün hazırladığı raporda İsrail'in 2023 yılında yok olacağını söylediğini hatırlattı. 

Timeturk haber sitesinde yer alan habere göre, Davud ve Süleyman Aleyhisselam’ın kurduğu devletin ömrü yaklaşık 80 yıldır ve bazıları gerçekte bunun 70 yılla sınırlı olduğunu söylemektedirler ve bundan sonra devlet parçalanmış ve iki parçaya ayrılmıştır. Kısaca Davud Aleyhisselam’ın kurduğu gerçek ısrail devletinden sonra kurulan ve Natura Karta gibi Ortodoks Yahudilerce sahte sayılan Teodor Hertzl’in vadettiği yeni ısrail devleti, Davud Aleyhisselam’ın kurduğu devletten yaklaşık 3 bin sonra tarihe karışacaktır. 
 
MESCİD-İ AKSA'NIN YIKILMASI GEREKTİĞİNE İNANIYOR
 
1948 yılında kurulan İsrail’in ömrünün İbrani takvimiyle 76, miladi takvimle ise 74 yıl olduğu ifade ediliyor. Bu keşif Tevrat’a da dayandırılıyor veya isnat ediliyor. Bu hesaplamaya göre, 1948 yılında kurulan İsrail’in çöküş tarihi 2022 yılıdır. 1948 üzerine 74 yıl ilave ettiğimizde 2022 yılına ulaşmaktayız.
 
Timetürk Genel Yayın Yönetmeni Nevzat Çiçek, gerek Hamas'ın kurucusu Şeyh Ahmet Yasin'in gerekse de ABD'nin 17 istihbarat örgütünün yaptığı açıklamalarda 2020'den sonra İsrail'in olmayacağını vurguladığını ifade ederek, "İsrail bunu biliyor ve kalıcı olmak için Mescid-i Aksa'nın yıkılması gerektiğine inanıyor.Bu nedenle İsrail ısrarla yıkımı gerçekleştirmek ve kalıcı olmak istiyor ama bu mümkün gözükmüyor" dedi
 
Çiçek,  Şeyh Ahmet Yasin’in vefatından önce gerek Ahmet Mansur’a ve gerekse New York Times’a bu yönde değerlendirmelerde bulunduğunu ancak Şeyh Ahmet Yasin'in vefatından sonra  toplam 70 milyar dolar üzerinde bütçeye sahip 16 ABD İstihbarat Kurumu'nun hazırladığı  “İsrail-sonrası Orta Doğu’ya Hazırlık” adlı 82 sayfalık bir analizde de   İsrail devletinin 2022 yılında olmayacağının belirtildiğini ifade ederek, "2022'de İsrail Diye bir Devlet Yok! Henry Kissinger'ın sözleri bile Kissinger tarafından yalanlanmadı. Onlar da İsrail'in olmayacağını biliyor ve ona göre hazırlık yapıyorlar" dedi
 
Timetürk Genel Yayın Yönetmeni Nevzat Çiçek, Siyonist İsrail'in çöküşüyle ilgili Filistinlilerin söylediklerini Ülke Tv'de yayınlanan Sıradışı programında aktardı.
 
Kaynak : Time Turk

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol