Öğretmen Diyarı

İsminiz,performansınızı yansıtıyor!

Sayı bilimcilere göre isimlerdeki sesli harfler seks performansını belirliyor; doğru mu gerçek mi, hesaplayın ve siz karar verin!

Sadece sesli harflere puan veren sayıbilimcilere göre, 'A' harfinin karşılığı 1; 'U' harfinin 3; 'E' harfinin 5; 'O' harfinin 6 ve 'İ' harfinin 9 puan...

Türkçe alfabeye uygun hesaplama: Numerologlar, bu sesli harfler dışında kalan ve Türkçe'de de kullanılan 'Ü' ve 'Ö'yü de unutmadılar. Uzmanlar Ü'nün 'U artı E,' Ö'nün de 'O artı E' olarak değerlendirilmesi gerektiğini belirttiler. Yani 'Ü' için 8 puan, 'Ö' harfi için 11 puan alındı. Sesli harflerin bu rakamsal değerlerin ışığında yorumlanacağı belirtildi.

Seks performansınızı öğrenin! İsimden cinsellik analizine, sesli harflerin yerine yukarıda anlatılan rakamsal karşılıkların konulmasıyla başlanıyor. Örneğin, ABD'li ünlü sosyetik güzel Paris Hilton'un ismindeki sesli harflerin toplamı 25 ediyor. Sonuç iki basamaklı olduğu için 2 ve 5 birbiriyle toplanıyor. Bu durumda Paris Hilton, 7 numaralı değerlendirmeye dahil oluyor. Ve işte değerlendirme:

1-HIZLI: Romantizmi sevmiyor, hemen işe koyuluyor. Riskli yerlerde sevişmeyi seviyor.

2-DUYGUSAL: Romantik... Yatak odasında mum ışığı ve şampanya bulunduruyor.

3-YENİLİKÇİ: Değişikliği seviyor. Sevişme sırasında değişik karakterler sergiliyor.

4-TECRÜBELİ: Cinsellikte 'klasik' birleşmeden yana. Alışılagelmişin dışına çıkmıyor. Haz aldığı oyunların keyfini çıkarıyor.

5-DENEYCİ: Başta yeni aşk oyunları, her şeyi denemek istiyor. Seks oyuncakları hatta kelepçe bile kullanıyor.

6-HİSSEDİYOR: Duyuları kullanıyor. İpek tüller içinde, vücuduna egzotik yağlar sürdükten sonra sevişmeyi seviyor.

7-SINIRSIZ: Başkalarının uygun bulmadığı muzır oyunları denemekten kaçınmıyor.

8-ATEŞLİ: Güçlü, ateşli. Nabzının hızlı atmasını seviyor. Kamasutra hayranı.

9-SERT: Cinselliği sert yaşamak istiyor. İsteklerini partnerinin kulağına fısıldıyor, ama yatakta hayal kırıklığına uğratmıyor

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim