Öğretmen Diyarı

İnternetten parfüm siparişi verenler dikkat!


 

İnternetten parfüm siparişi veren kullanıcılar, firmaların gönderdiği orjinal olmayan ürünler nedeniyle mağdur oluyor. Sipariş veren vatandaşlar indirimli ürün beklerken sahte parfümlerle karşılaşıyor. Farklı sitelerde aynı mağduriyeti yaşayan tüketicilerin ortak sorunu ise ödenen ücretlerin iade edilmemesi oluyor. Gelen ürünleri firmalara geri gönderen vatandaşlar karşılığında herhangi bir para iadesi alamıyor.

Sahte parfümler nedeniyle mağdur olan tüketicilerin şikayetleri şöyle:
“Sahte parfüm gönderiyor parfüm paramızı geri alamıyoruz” 
“Siteden kapıda ödeme seçeneği ile aldığımız parfümler sahte çıktığı için parfümleri yine aynı kargo ile geri gönderdik. Ne paramızı geri alabiliyoruz ne de karşımızda muhatap bulabiliyoruz. Kargodan kırık geldi.. Ödemeniz 10 gün içinde ancak yapılabilir şeklinde cevaplar alıyoruz. Şu anda 3 arkadaş mağduruz ve kimse lütfen bu siteden parfüm siparişi vermesin.”

“Parfüm Orjinal Çıkmadı”
“Bundan 1.5 ay evvel alışveriş sitesinden İssey Miyake Floral isimli parfüm sipariş ettim. Fakat parfüm hem benim istediğim parfüm değildi. Hem de içeriği hacı yağı gibi kötü mide bulandıran bir şey koymuşlar. Hemen ertesi gün MNG Kargo yolu ile parfümü iade etmeme rağmen kredi kartı hesabıma hala bir ödeme yapılmadı. Paramın en kısa sürede iadesini istiyorum. 

Aksi takdirde 20 sene de olsa bu art niyetin peşini bırakmayacağım parayı zor koşullarda çalışarak didinerek en önemlisi emek vererek kazanıyoruz. Diğer taraftan yok efendim farklı sitenin kurucularından birinin kurmuş olduğu güya güvenilir olarak kendini lanse eden sitenin sahte ürünlerle paramızı almasına hiçbir vatandaş izin vermez, vermeyecektir.

Şikayetleri görebilmek için:

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2293832
http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2317682
http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2321015

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim