Öğretmen Diyarı

Instagram’da 1 milyon takipçisi olan 5 yaşındaki sevimli koreli

Hayatımıza olumlu getirileri olduğu kadar olumsuz getirileri de bir hayli fazla. Bunların başında sosyalleşmeyi yeni öğrenen çocuklarımızı kendimiz uzak duramadığımız için teknolojik ürünlerden uzak tutamıyoruz. Toprağı keşfetmesi gereken çocuk telefonu parçalarına ayırıp yeniden toplayabilecek kadar teknoloji ürünlerine hakim. Gerçek arkadaşlarıyla oyunlar oynayarak zekasını geliştirmesi gerekirken sanal oyunlarla zaman geçiriyor.

 

 

 

Bunun ne kadar doğru ne kadar yanlış olduğu tabii ki ailelerin tercihlerine kalmış bir durum. Teknolojiyle son derece haşır neşir olan bir kız çocuğu henüz 5 yaşında olmasına rağmen anne ve babasının yardımıyla Instagram’da fenomen olmuş durumda. Takipçi sayısı inanılır gibi değil, ünlü bir kişinin sahip olduğu kadar takipçi tarafından yakın markajda.

 

Güney Koreli Breanna Youn sosyal medyayı iyi kullananlar arasında yerini çoktan almış. Kimi zaman lüks arabaların önünde verdiği pozlarla kimi zaman ise çektiği Vine videoları ile ilgiyi üstüne çekmekte çok başarılı. Instagram‘dan 1 milyon, Facebook‘tan 210 bin, Vine‘da ise 300 binin üzerinde takipçi edinmiş. Güney Kore’den Dubai’ye taşınan Breanna Youn’un hayranları onunla fotoğraf çekilmekten geri kalmıyorlar.

\"İnstagram\'da-1-milyon-takipçisi-olan-5-yaşındaki-sevimli-koreli-1\"\"İnstagram\'da-1-milyon-takipçisi-olan-5-yaşındaki-sevimli-koreli--3\"\"İnstagram\'da-1-milyon-takipçisi-olan-5-yaşındaki-sevimli-koreli--4\"

Breanna Youn’un tüm Vine videolarını buradan izleyebilirsiniz

 

 

mamidedi.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol