Öğretmen Diyarı

İnanılmaz bir an…

Annesi şişeyle beslemeye başladı.   Daha doğuma 16 haftası varken prematüre olarak dünyaya gelen bebek Emily Cressey hayata tutunuyor. Küçücük eliyle annesinin elini tutarken çekilmiş fotoğrafları minik bebeğin hayata bağlılığının...

Annesi şişeyle beslemeye başladı.

 

Daha doğuma 16 haftası varken prematüre olarak dünyaya gelen bebek Emily Cressey hayata tutunuyor. Küçücük eliyle annesinin elini tutarken çekilmiş fotoğrafları minik bebeğin hayata bağlılığının bir göstergesi.

Kırılgan bebek İskoçya’da dünyaya gelmiş en küçük bebeklerden biri. Henüz 24 haftalıkken yani yasal kürtaj süresinin içinde doğmasına rağmen, hayatta kalmayı başardı.

‘’Küçük Mucize’’ olarak adlandırılan Emily, bir şişe yardımıyla, annesi Claire Cressey tarafından ilk defa beslendi. 34 Yaşındaki Bayan Cressey, ailesiyle geçirdiği bu özel anı Facebook hesabından herkesle paylaştı. ‘’Şişeden süt içerken muhteşem görünüyordu, bunu yaşadığım için o kadar şanslı hissediyorum, onu hayatta tutmak için o kadar çaba sarfettik ki bu manzara gerçekten bizim için bir mucize’’ diyerek hislerini paylaşan Cressey bebeğinin hayata bu kadar sıkı tutunmasına her gün şükrediyor.

Doğduğunda sedece yarım kilo olan ağırlığı kontrollü bir şekilde artan Emily, şu ana kadar çok iyi bir gelişim gösteriyor.

 

ACUNN.COM/DIŞ HABER

Anahtar Kelimeler:
İnanılmaz Bir An…

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol