Öğretmen Diyarı

 İdeal Sevgilinin Özellikleri Bulundu!

1 . Saçınızı tarayacak biriyle birlikte olun Sizin için sıkıcı bir ritüel olan saç taramak, onun için aşk göstergesi olsun. O saçınızı tararken size olan sevgisini bu şekilde size sunsun 

 

2. Damak zevkinize hakim olsun Restaurantta gittiğinizde menüye hızlıca göz attıktan sonra “bu tam senlik” diyebilsin. Onun tercihlerine güvenin ve kararı ona bırakın.

 

3. Geniş omuzlu olsun! Bence en kritik maddelerden biri bu. Bazen sadece hayat yorduğu için bile içinizden ağlamak geldiyse başınızı yaslayıp, rimelleriniz aka aka ağlayacağınız bir omuzu olmalı. Bembeyaz t-shirtüne yaptığımız rimel sanatını ise gururla taşısın.

4. Huzursuzluğunuzu gizleyemeyeceğiniz biri olmalı “İyiyim” dediğinizde “sende bir şey var kesin!” diyebilecek kadar mimiklerinizi tanıyor olsun. Yorgun olduğunuz zamanla, canınızın sıkkın olduğu zamanı ayırabilsin. Soruna ustaca ulaşarak, sizi konuşturabilsin. 

 

5. Hayatınızdaki HERO “O” olsun Renkli pelerini, dar taytı giymesin ama gerektiğinde sizin için imkansız olan neyse onu başarabilsin. Korktuğunuzda, kendinizi çaresiz hissettiğinizde saat kaç olursa olsun o hep yanınızda olabilsin.

 

6. Arada sırada mutfağa hükmetsin Kendine özgün, çok iyi yaptığı en az bir menüsü olsun. Sizin için hazırlayacağı yemeği aşkla sanata dönüştürsün.

7. Yemek yemeyi en az sizin kadar sevsin En çok da sizin ilk kez denediğiniz yemekleri afiyetle yesin. Tüm uğraşlarınıza rağmen sonucunda çok lezzetli bir menü oluşturamamışsanız bile “hayatım, sen yaparsın da güzel olmaz mı” desin, tabağına gömülsün. Tabağını bitiremeyecek gibiyse bile kalan yiyeceği size çaktırmadan çöpe döksün. 

 

8. Her zaman güzel koksun Kendine has bir kokusu ve parfümü olmalı. Sokakta yürürken ansızın bir koku size onu hatırlatmalı.

 

9. Size masal anlatsın Evet, bazen uykuya dalmadan yaratıcılığını sizin için kullanmalı, kendi hikayesini yaratarak sizi uykuya hazırlamalı. Ejderhalarla savaşmalı, prensesi, kuzuları kurtlardan kurtarmalı.

10. Teknolojiye hakim olmalı Tv kumandasından, ipad’e tüm teknolojik konularda danışmanınız o olmalı. Her zaman bir çözümü olmalı, çözümü bazen siz bilseniz bile yine de sizin teknoloji konusundaki canlı destek hattınız olabilmeli. Son olarak;

 

11. Kahveye eşlik edebilecek muhabbeti olmalı İçtiğiniz her yudumda gözleri ya da sözleriyle size bir şeyler anlatmalı. İşte tam olarak böyle birini bulmuşsanız ona iyi davranın:)

 
 
kadinlarveguzellik.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim