Öğretmen Diyarı

Her Kadının Hayatında En Az Bir Kere Yaşaması Gerekenler

Bir şey hakkında azimli ve istekli olmak

Başarmak istediğiniz bir şey seçin ve bu seçtiğiniz şey hakkında azimli ve kararlı olun. Bu, bir hayır kuruluşuna düzenli yardımda bulunmak, barınakta gönüllü olmak ya da sizin içinde bulunup bir parçası olmanızı sağlayacak, kendinizle gurur duymanıza neden olacak bir şey olmalı.

 

 

Bebek sahibi olmak

Her kadın illa ki bebek sahibi olmak zorunda değil fakat çoğu kadın bunun hayalini kurar. Bebek sahibi olmak, insanın hayatını değiştiren bir deneyimdir, eğer bunu istiyorsanız ve doğru baba adayına da sahipseniz, ertelemeyin deriz.

 

 

Aşık olmak

Her ne kadar ilk sıraya yazmadıysak da hepimizin hayatının ilk sırasında aşık olmak olmalı! Hakkında sayısız çok film, şiir, hikaye, şarkı yapılan bu mükemmel duyguyu her insan hayatında en az 1 defa tatmalı!

 

 

Kendinizi yenilemek

Yaşınız, hayat tarzınız ne olursa olsun mutlaka arada bir kendinizi şımartmalısınız. Manikür, pedikür, masaj ve saç kesimi her kadının sevdiği şeylerdir. Hangisini en çok seviyorsanız, onu ya da bütün bu saydıklarımızı yaparak kendinizi iyi hissedin.

 

 

Hedeflerinizi yazdığınız listeyi tamamlamak

Hayatınızın sonuna kadar neleri başarmış olmak istediğinizi bir listeye yazın ve bu listeyi tamamlamak için elinizden geleni yapın.

 

 

Yurt dışına çıkmak

Kim yolculuğa çıkmayı sevmez ki? Bir sonraki tatilinizi yurt dışına çıkacak şekilde ayarlayın ve farklı kültürlerin, mimarilerin, insanların tadını çıkartın. Kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

 

 

Kendinize %100 güvenmek ve kendinizi olduğunuz gibi sevmek

Her kadının kendinde beğenmediği yanları, kompleksleri ve endişeleri vardır. Ama hepimiz kendine has ve özeliz. Bunun farkına varın, kendinizi sevin ve takdir edin. Tabii ki sizden bunu hemen, yazımızı okur okumaz, başarmanızı beklemiyoruz ama bir kere kendinizi sevmeye ve kabullenmeye başlarsanız, devamı gelecek ve ne kadar özel olduğunuzun farkına varacaksınız.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim