Öğretmen Diyarı

Hayalinizdeki aşka sahip olmak için 5 ipucu!

Şanslısınız. Seviyorsunuz ve seviliyorsunuz. Mümkünse o mutlu, sıcacık anları dondurmak istiyorsunuz. Ama hayat böyledir işte, tatsız ve kuru anlarınız da olmuyor değil. O zaman ne mi yapacaksınız? Aşkınızın değerini bilecek ve ona sahip çıkacaksınız!

 

 

Her ilişkide iyi ya da kötü zamanlar olabilir. Eğer siz, her seferinde ilişkinizin kötü yanlarını görür ve ona odaklanırsanız tüm hayalleriniz suya düşerek, paramparça bir hal alabilir. Ama nihayetinde her ilişki böyle olmak zorunda değil ve hayalinizdeki sorunsuz aşka sahip olmak sizin elinizde.

 

Hayalinizdeki aşka sahip olmak için 5 etkili ipucunu veriyoruz.

 

Olumlu davranışlarını görün

Eşinizle ya da sevgilinizle kavga ettikten sonra yapmanız gereken tek şey konuyu uzatmamak. Ufak bir tartışmadan çıkan soğukluk, ilişkinizde en az 2 gününüzü kaybetmenize neden olacak. Şikayet etmekten ve tartışmaktan vazgeçerek olumlu yönlerini düşünün. Arayın, özlediğinizi hatta onu ne kadar çok sevdiğinizi dile getirmekten asla çekinmeyin! Unutmayın, ilişkinizde cömert olmak size her zaman olumlu dönüş sağlayacaktır.

 

Dokunun

İlişkinizde zaman geçtikçe ister istemez size daha az dokunmaya başlayacak. Bu sadece yatakta değil, günlük yaşantınız içerisinde de böyle olacak. Ancak sevgilinizin ya da eşinizin size dokunmayı azaltması, sizin de kendinizi ondan çekeceğiniz anlamına gelmiyor. İlişkinizi ayakta tutmak için birbirinize güzel temas etmeyi öğrenmeniz şart. Sarılmak, küçük bir öpücük veya omuzlarını ovmak sevginizi ve onu takdir ettiğinizi göstermenin en iyi yoludur.

 

Sürprizler yapın

Ona sürpriz yapmak için size hediye almasını ya da ayaklarınızı yerden kesecek sürprizlerle karşınıza çıkmasını beklemeyin. Erkekler evliyken ya da ilişkileri içerisinde hoşluk yapmak için özel bir an beklerler. Siz bu durumu kendi yararınıza kullanın ve gerçekten hoşuna gideceğini düşündüğünüz tatlılıklar yapmaktan çekinmeyin. Emin olun, size yeniden aşık olacak ve ilişkinizde yeni bir kıvılcım oluştuğunu göreceksiniz.

 

Küçük kutlamalarla şaşırtın

Kutlama yapmak için partnerinizin illa maaşına zam almış ya da yeni bir işe başlamış olması gerekmiyor. Futbol izlemesinden şikayet etmek yerine bu kez tuttuğu takımın maçı kazanması, kutlama yapmanız için geçerli bir sebep olabilir. Evde  onun için hazırladığınız nefis yemek ve içeceklerle durumu eğlenceli hale getirebilir, küçük şeylerle onu mutlu edebilir ve onu anladığınızı gösterebilirsiniz.

 

Göz teması kurun

İçten ve gerçek hislerinizi karşı tarafa geçirmenin en tamamlayıcı yolu göz temasıdır. Söylediğiniz her cümleyi doğrudan gözlerinin içine bakarak ve tereddütsüz söyleyin. Böylelikle size olan güveninden kolay kolay vazgeçmeyecektir.

http://iyiyimben.com/

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim