Öğretmen Diyarı

Hangi Burç Nasıl Evlenmeli!

Her burcun evlilik hazırlıklarıyla ilgili tavırları, evlenmek istedikleri biçim, hayalindeki düğün farklıdır. Burcunuza göre düğün organizasyonunu hazırlayarak, hayalinizdeki düğünü yaratabilirsiniz.

Koç

Koç insanı çevresindekileri şaşırtarak, çok geleneksel ama keyifli bir düğün organize edebilir. Atak, çevik, modern, canlı ve lider olan Koç, düğününde daha gelenekselci bir tutum izleyebilir ancak bir noktada mutlaka farklılık yaratacaktır. Kırmızı veya siyah bir gelinlikle salona girerse şaşırmayın.

Boğa

Ekstra romantizm ile sürprizler bekleyen bir gelin adayıyla karşılaşabilirsiniz. Sevdikleriyle çevrili, geleneksel bir düğün isteyecektir ancak yemekler konusunda oldukça detaycı davranabilir. İyi bir ziyafet ikramı olacaktır.


İkizler

Aslında fazla yaygara koparmadan, en uygun bütçeyle ve sakin yapılan düğünler, genellikle İkizlerin olur. Las Vegas’a tatile gittiklerinde evlenip dönebilirler.

Yengeç

Konu Yengeç olduğunda biraz geleneksel, tatlı ama standart bir düğün organizasyonuyla karşılaşmak mümkündür. Onun romantizm yoğunluğu, düğünün havasına lezzet katar.


Aslan

Küçük, mütevazı ve sakin bir düğün bekliyorsanız, yanlış çiftin düğününe gidiyorsunuz demektir. Gösterişli, yiyecek ve içecek ikramı güzel, müzikli, eğlenceli bir düğün olacaktır.

Başak

Büyük olasılıkla geleneksel ama detaylara oldukça önem verilmiş, kendine özgü bir tarzı olan, çok özel bir düğün olacaktır. Çiftin kendi günleri olduğunu ve eğlenmek istedikleri nadir düğünlerden olacaktır.


Terazi

Oldukça kalabalık ve çok farklı insanın bir araya geleceği, lüks ve şık bir düğün organize edilecektir. Büyük bir konak gibi, geniş ve lüks bir alanda iyi dekore edilmiş bir düğünle karşılaşabilirsiniz.

Akrep

Büyük bir düğün olmasa da, iyi bir mekanda ve iyi bir organizasyonla yapılacaktır. Sevdikleriyle zaman geçirmek istedikleri şık bir resepsiyon, Akrep için çok uygundur.


Yay

İyi yemek, iyi müzik, iyi eğlence ve işte bir Yay düğünü! Maceralı, parti, tadında bir düğünle karşılaşırsınız.

Oğlak

Bir Oğlak düğününde zarif, geleneksel ama zevkli detaylarla karşılaşırsınız. Geleneksel oturma düzeni, şık bir mönü ve makul ölçüde ses düzeyiyle eğlence hazırlanır.


Kova

Pozitif enerjili bir açık hava düğünü, açık büfe mangal, eğlenceli müzik, dans ve parti havasında geçecek bir düğün olacaktır.

Balık

Sade, hafif ve romantik detaylarla süslenmiş bir düğün olacaktır. Şık dekore edilmiş ama sadelikle taçlandırılmış, sadece yakınların olduğu bir düğün olacaktır.

Anahtar Kelimeler:
hangi burç evlenmeli

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim