Öğretmen Diyarı

 Hangi Burç Nasıl Baştan Çıkartılır?

Koç burcu nasıl baştan çıkarılır?


Kendine güvenen, candan, enerjik bir tarzı vardır. Liderdir ve yönetilemez; bu anlamda çok üstüne gitmemeniz gerekir. Ateşli, heyecanlı ve sevgi doludur, O'na sunacağınız baştan çıkarma süreci ilgisini çekecektir. Aşırı gizem ve karambol O'nu iter. Baştan çıkarma taktikleriniz karanlıksa kaçabilir. İş hayatında otoriterdir, O'nu iş başarılarını kullanarak övün. Azla yetinmez, herhangi bir konuda yetersiz olduğunuzu hissettirmeyin O'na. Uzayan oyunlardan çok, ani çıkış ve sürprizleri tercih edin.


Koç, ani kararla sever ani kararla ayrılır. Kararı kesinse O'nu kimse durduramaz. O'nu çok fazla aynı konu üzerinde ikna etmeye çalışırsanız sıkılır ve sizi sıkıcı bulursa kaybedersiniz. Koç, aşk ilişkisinde dostluğu da ön planda tutar. Samimiyetsiz ve içten olmayan tavırlar Koç'u hızla iter. Sizin, hayatınızın kişisi olduğunuza inanmalı. O'nun yaşamına, baştan çıkarma sürecinde renk, enerji, fark katarsanız size kapılır.


Koç, gerilimli, depresif, sorunlu ve aşırı zor kişileri arzulamaz. Yaşamın kısa olduğunu bilir, buna uygun yaşar. Koç'un karşısında zeki olun ama zekanız ile onu asla ezmeyin. Gündemi takip edin, sosyal olun, O'nun arkadaşlarını kazanın, O'nu izole etmeyin.
Eskiden çok yeniyle ve gelecekle ilgilenen Koç, seçimlerinde gerçekçidir. Gereksiz hassas ve duygusal olursanız, sizden korkar, ilişkinin geleceği ile ilgili endişe üretmeye başlar.
O'na keskin zekanızı ortaya koyacak ve O'nu anlatan hediye ve sürprizler seçmelisiniz. Unutmayın Koç, romantik değil ateşlidir. Gereksiz romantizm, işin Koç açısından heyecanını söndürür. Koç, kırmızı ve maviyi hem kendinde hem de karşı cinste sever. Liderlikten gelen egosu yüksektir; O'nu pohpohlayın, özel hissettirin, alınırsa zor toparlanır. Ama şanslısınız kin tutmaz.


Başarı ve zafer için yaratılmış Koç, öngörü ve mizah gücüne de güvenir. O'nu tamamlayacak bir aşık olmanız şarttır. Cinselliğe oldukça düşkün olan ve Akrep burcuyla bu alanda liderliği paylaşan Koç, kendini bu anlamda da sürekli tatmin eden birini arzular. Siz de Yay, Koç veya Aslan gibi bir ateş grubu insanı iseniz, Koç'u baştan çıkarmanız daha kolay olacaktır.


\"\"Boğa burcu nasıl baştan çıkarılır?

Romantik komedi filmi çevirmeye hazır mısınız: o filmlerde gördüğünüz tüm taktikler Boğa'da işe yarar! Şefkatli ve sıcak bir aşık gibi davranın, gerisi kolay... Boğa dürüst ve sevecendir. İçten olun, sevgiyle yaklaşın. Ailevi değerleri ve gelenekleri önemser. Bu alanlarda kendinizi gösterin.

Venüs (aşk gezegeni) etkisinde doğan Boğa, yumuşak ve alıngandır. İyi yemek yapamıyorsanız bu burçtan uzak durun.

Boğa sevdiğini korur kollar sever, evine bağlıdır. Evlilik düşüncesi O'na mutluluk verir. Çok mükemmel bir eş olabileceği yönünde O'nu cesaretlendirin. Mükemmel bir ailenin hayali O'nu mutlu eder... Aşırı atak ya da seksi davranmayın. Sıcak ve samimi olun. Sevgisini iyi ifade edemez bazen Boğa, bu tip anlarda devreye girin, siz konuşun. Bazen ima eder, buna razı görünün. Boğa aşırı alıngan değildir, çabuk kırılmaz ama kırılırsa işiniz zor.

Boğa devamlı ilgi ister, kaçma-kovalama oyunu O'na göre değildir. Bu taktiği başka burca saklayın. Birlikte olduğu insanı kutsal sayar ve sadece kendine ait olarak görmek ister. Çok dışa dönük davranmayın, korkar.

Boğa burcunu baştan çıkaracak cümle: "Dünyadaki tek aşk benim için sensin..." Boğa ev yaşamını sever. Evde değişik aktiviteler bulun ve evi her daim temiz tutun. Ev düzeninde uzman olun, rahatlığa çok para harcar Boğa, O'nu bu alanda kısıtlamayın. Öğlenleri ofisine ansızın baskın yapıp sıcak ev yemeği götürün, gözleri yaşarır. Ara sıra annesi gibi davranın.

Gelenekçi ve ağırbaşlı olun, aşırı çılgınlık istemez. Boğa için sadakat çok çok önemlidir. Boğa'nın alıngan ve kuşku duyan yanını körüklemeyin. O'nu şüpheye sürükleyecek taktikleri asla denemeyin. Boğa lüks yaşamı sever, O'nu bu anlamda destekleyin, akıl verin, O'na katılın... O'na asla değersiz bir hediye almayın. Oğlak ve Başak, Boğa'yı rahatça baştan çıkarır.


\"\"İkizler burcu nasıl baştan çıkarılır?


Zeki ve pratik davranıp, biraz da komik ve eğlenceli olursanız, bu iş tamam! Merkür etkisiyle doğan İkizler zora gelmez ama saftır, yenilikçi aşık modeli ile O'nun yaşamına girin.Etrafına pozitif enerji veren İkizler asla mutsuz olmak istemez, siz de buna dikkat edin. Üstün zeka gösterileri yapın, hep aktif olun, sanatla ilgilenin, fazla gizemle yormayın. O'nu atlatmaya çalışmayın, kandırmaya kalkışmayın. Çünkü yemez!

Heyecanlı yapısı ile İkizler, sizin sürükleyeceğiniz yerlere severek gelir. O herşeyi merak eder.
Terazi ve Kova ile iyi anlaşan İkizler, genelde kültür, sinema, sanat, edebiyat konularına ilgi duyan kişileri "özel kişiler" olarak algılar. Gündemi sıkı takip edin. Kin ve intikamı unutun, bundan ciddi anlamda korkarlar. İlginç olun ve karmaşık olmayın. O sizi ilk hamlede çözecek ve hatta kendine bağlayacaktır, buna izin verin ki ipler O'nda sansın... Değişken olabilir arada ve bazen dengesiz davranır, çok konuşur. İsim yapmaktan, şöhretten, popülerlikten hoşlanırlar. İletişim gücü son derece yüksektir. İkizler hemen her konuda bilgi sahibidir. Eğlenceli ve uyumlu olun, çevresine girin.

Hayal gücü son derece gelişmiştir, yaratıcı biriyseniz size tapar. Genelde pratik zeka gerektiren işlerde başarılı olurlar, sizin de ara sıra zekanızı emin olun tartar. Komik ve rahattır, kasmaz. İlk bakışta çocuk gibi halleri ile sevimli gelen bu burç, size inanırsa bağlanır ve daha olgun olur... İkizler iyi plan yapar, siz yapamazsanız ilişkiden sıkılabilir.

Tek yönlü kalmayın, yenilenin, O bu konuda çok hızlıdır... Uçarı ve özgür göründüğü için, ilk etapta güven vermez ve ciddi değilmiş gibi düşündürtür. Hemen ciddi ilişki adımı ile işe başlamayın. Duygu sömürüsü bu burçta işe yaramaz, bunu kötü niyetli bile bulabilir. Sosyal olduğu için rahat davranır. Değişken olabilir. Renkli birine daha kolay kapılır. Zekanızı ve özel yönlerinizi O'na kanıtlayın, O'nu anlayın, birlikte eğlenin.\"\"


Yengeç burcu nasıl baştan çıkarılır?

Su grubunun tatlı duygusalı Yengeç, sabırlı, merhametli, özverili ve iyi niyetli davranırsanız size kapılır. Boğa, Akrep veya Balık'sanız bu burç baştan çıkarmaya değer... Sağlık açısından hassastırlar; annesi gibi olun, koruyun O'nu.

Azimlidirler fakat ara ara kendilerine olan güvenleri biter, siz şarj edin. Aşık oldukları zaman yüzde yüz bağlanırlar, baştan çıkarayım derken yanlışlıkla yüzyılın aşkı başlayabilir! Ev ve aile kavramları Yengeç için kutsaldır.

Aileden aldığı terbiye ile hareket eder, annesi gibi bir aşık ister. Geleneklere bağlı kalın. Tartışma yaratmayın. Yengeç su yolculuklarını pek sever. Denizi, suyu, havuzu, gölleri günlük yaşamında ister. Bazen duyguları Yengeç'i fena ele geçirir ve hayatta kaybetmeye başlar. İşte bu tip anlarda siz gücünüz ile devreye girin. Karşı cinsi iyi anlarlar çünkü duygusal ve derinlikli bakarlar her insana. Şefkate düşkün olurlar, aşka değer verirler, yoğun yaşarlar. Bazen inanılmaz derecede kırılgan ve içe kapanık olup sizi yıldırırlar.

Hayal dünyaları çok gelişmiş olan Yengeç yüzeyselliği kırıcı bulur. O'nu farklı dünyalara sürükleyin bunu sever... Bazen duygularını karşı tarafa rahatça açamayacak kadar gururlu olurlar. Reddedilme korkusu yaşayan Yengeç, bazen depresif olur...

Yengeç evinde güzel yemekler pişsin ister: yani benim arka sayfalardaki baştan çıkarıcı yemeklerime dikkat! Yengeç su grubu özelliği ile suyla ilgili herşeye düşkündür; deniz kıyısında bir yürüyüş O'nu etkiler. O'na bir hediye vermek isterseniz: geleneksel ve duygusal birşey seçin ya da su ile ilgili bir obje... Yengeç'te yoğun bir hassasiyet vardır.

O'nunla ayışığı sohbetleri yapın... Sinir yapısı hassastır, aşırı kırmayın. Büyük aşklar yaşayan Yengeçler, aşk için aslında herşeyi yapar! Sabırlı ve tahammüllü oldukları için, baştan çıkarırken asla fazla zorlanmazsınız. Tutkulu ve derin aşık modelidirler. Yengeç gibi sıkı tutarlar herşeyi, size kapılmaları kolay olur. Yeter ki duygusal davranın. Akrep ve Balık ile mükemmel çift olurlar.\"\"Aslan burcu nasıl baştan çıkarılır?

Kibirlidir, kıskançtır, gururu için yaşar, mağrur durur ve kendinden emindir. Küstah olmayın ama siz de O'nu etkilemek için kendine güvenen bir karakter çizin. Aslan kendini asil ve önemli bulur ve bunun bilinmesini ister. İlk bakışta zordur ve patavatsızdır ama kazanırsanız candan biri olup çıkar.

Bu burç yönetmeyi sever. Toplum hayatında ön planda durur, hükmeder. Bazen kendini fazlaca beğenir ve emredici olup sıkar! Bu anlarda temkinli davranın. Bu yönleriyle baştan çıkarma sürecinde sizi bıktırabilirler.

Mıktanıs gibi aşkı çekerler; sıkı kur yaparlar, ava giden avlanır durumu yaşamayın sakın! Önemsiz kişilerle iletişim kurmazlar ve küçük konular onları çekmez. İsteklidirler, azimle üretirler, çalışkandırlar. Baskın yanları ile bazen sıkarlar... Gösterişe bayılırlar, her daim takdir görmek isterler... Siz ünlü veya popülerseniz, bu aşk alanında Aslan'ı etkiler.

Bir Aslan kızarsa sadece susun, sakın restleşmeyin! Çünkü bazen bir anda bir karar alır ve asla dönmez. Tez canlıdır, kıskanılmaktan, toplum içinde tanınmaktan, arzulanmaktan hoşlanır... Bu burcu gerçek anlamda baştan çıkarmak için, çok ılımlı ve yumuşak olmanız gerekir. Ayrıca çekici de olmanız gerekir, O sizinle gurur duymak ister.
Aslan'a göre partnerini yönetmek gayet normaldir, ipler O'nda gibi yapıverin... Evde evin merkezi olmak ister.

Toplum içinde önemsemek ister, kendini sarayının kralı yapın O'nu. O'na çok fazla karşı çıkarsanız sorun çıkar. Pohpohlayın, ego'sunu yükseltin, bir adım gerisinde olun.
Aslan çok iyi planlama yapar, genelde kaybetmez. Güzel giyinmeyi sever, yanında şık birini ister. Gözü yükseklerdedir ve sizin az ile yetinmeniz O'nu şaşırtır. Çoğu şeyi aynı anda arzular, bu sizi sakın yormasın. Kendine tapar, siz de tapın ister. Güneş'in etkisinde olması O'na dinamizm katar. Onuru ile oynamayın kükrer. Sekse düşkündür. Bazen beklenmedik şekilde saftır. Öncelikli olarak dinlenilmek ve anlaşılmak isterler, biraz itaat edin onlara. Parti, sergi, açılış ve popüler mekanları seven bir Koç ya da Yay'sanız, Aslan'ı deneyin.

 

\"\"


Başak burcu nasıl baştan çıkarılır?


Bu burç sevgi, anlayış ve mantık doludur. Karşı taraftan da bunu bekler. Aşırı ateşli veya tutkulu biriyle olmayı zor bulur. Başak iyi kalplidir ama çok duygusal düşünmez. Entellektüel olun ve pratik çözümler sunun O'nun yaşamına.
Dünyayı her an yeniden keşfeder Başak; meraklıdır, yeniliklere ayak uydurur. Herşeyi incelerler. Adalet duyguları son derece gelişmiştir ve dostlarını hep korurlar. Başak bu kadar sevecen olduğu için, baştan çıkarma sürecinizde bunlara çok dikkat edin. Abartı ve sunilik sizi zora sokar.

Yardımcı ve yapıcı olun, dost olarak O'nu kazanın; O'na önem verdiğinizi anlasın. Arkadaşları ile mutlaka iyi geçinin. Aşırı derecede çalışkan olan Başak, sizi de öyle görmek ister. Detayları iyi hesaplayın zekanız ile etkilensin.
Genel olarak başarı kazanan ama iç dünyasında mütevazı biridir, siz de bu anlamda kibirli olmayın. Sizin O'nu yarı yolda bırakmayacağınızı anlamalı. Aldatma, aldanma onlara göre değildir. Sakın kıskandırmaya çalışmayın, üzülüp geri çekilir. Zor sinirlenen Başak, sizden de bunu talep edecektir.

Agresif olmayın...
Çok duygusal davranırsanız, bu bilmediği bir saha olduğu için sizden uzaklaşır. Biraz flört biraz dostluk... Başak burcu sorun çıkarmaz ve çıkaranla da olamaz. Genelde pek tepki vermezler, uyum sağlarlar. Tutkulu birini anlamsız bulurlar...Doğayı, sanatı, gezmeyi, dostluğu severler. Aşkta teslim olurlar, bağlanırlar. Aşık olduğu kişiye aşırı hükmetmez, bu işinizi kolaylaştırır.

Paraya, maddeye değer veren Başak, bu alanda gerçekçi adım atar. Siz de finansal alanda hata yapmayın. Kesin karar verilmesi gereken konularda akılcı olun, destek çıkın. Genelde neşeli ve canlı kalın, sizi böyle beğenecektir. Kuruntu yapmayın ve şüphe uyandıran hareketleri bırakın. Evde sistemli ve düzenli olun. Dağınık, umursamaz ve basit biriyle uğraşmazlar! Sevgisine sahip çıkan, titiz bir Oğlak, Boğa ya da İkizler iseniz, Başak size uygundur.


Terazi burcu nasıl baştan çıkarılır?

Terazi her detaya takılır, sakın detayları atlamayın... Sürekli şık, estetik ve narin olun. Bayağı göründüğünüz an bir Terazi'nin gözünde bitersiniz.

Sahtekarlıktan nefret eden Terazi, bu anlamdaki bir hatanız ile soğur. Hayatın şık ve özel zevklerini O'nun hizmetine sunun. Değişik olun ve orijinal bir hava yaratın. Toplum tarafından bazen anlaşılamaz tercihleri olan Terazi'yi her an siz destekleyin.

Bazen dengesiz ve karmaşık davranır, sakın paniğe kapılmayın, "cool" kalın... Kendine has tarzları vardır Teraziler'in bunu keşfedin. Aşkta anlaşılmaz tavırları ortaya çıkarsa ara sıra siz de anlaşılmaz olun; sizde kendini bulsun. Terazi sevdiği kişiye çok güzel bir eser gibi davranır... Tam aradığı aşkı bulmayı bekleyen Terazi kolay beğenmez. Bu anlamda "özel" biri gibi yaşamaya başlayın siz de...

Aşktan beklentisi; saygı, paylaşım, şefkattir.
Sanattan anlayan Terazi, aşırı sportmen ya da kaba tipleri itici bulur. Gösterişten hoşlanırlar, davetlere iddialı giyinip gidin. Dengeli ve dengesizdir, ölçülüdür ama haksızlığa gelemez. O'nu baştan çıkarırken bu altın kurallara uyun!

Zarif detaylara önem verin, her daim bakımlı olun. Olgun düşünceleriniz ile O'na güven verin.
Kavgadan hoşlanmayan Terazi, bazen aşka aşık bir tipe dönüşür... Dikkat! Tek başına kendini kötü hisseden Terazi, başını koyacak bir omuz olarak sizi seçmeli, bunu sağlayın. Kederli, ciddi, sorunlu partner istemezler. Davranışlarınızda

Terazi'yi seven, kollayan ve ilgili bir yan olmalı. Sabrınızı sınayabilir, saygıyı elden bırakmayın. Nazik ve sevimli olun, eleştirel olmayın. Evde düzen arayan Terazi, dağınıklık istemez. Haksızlık yaparsanız bu O'nu mutsuz eder, zor hazmeder. Huzursuz olan partnerden kaçar. Her an şık ve süslü gezebilen bir İkizler veya Kova'ysanız işiniz kolay.\"\"


Akrep burcu nasıl baştan çıkarılır?

Mars ve Plüton'un etkileriyle Dünya'ya gelen Akrep, aşka ve baştan çıkarmaya programlı doğar...Doğduğu günden itibaren zaten ultra seksidir, O'nu baştan çıkarayım derken siz O'na kapılırsınız!

Üstün sezgileri ile sizi kolayca çözer. Herkesin aklını okuyabilen Akrep, açığınızı yakalarsa bitersiniz. Acımasız Akrep kendinizi acındırma oyunlarına gelmez. İhmalci olabilir bazen uzun süre aramaz. Sakin olmayı bilin...
Akrep herkesin gözünde çekicidir, rakipleriniz çoktur...
Amacı yaşam boyu zenginliktir, yani O'nu sıradan bir yaşama teşvik etmeyin. Kararlı bir tiptir, siz kararsız veya güçsüzseniz sizi istemez. Güçlü ve kurnazdır, genelde kaybetmez, hele aşkta asla. Zeka ve cinsellik ile O'nu kendinize çekin, ardından işin içine usul usul duygu damlatın... Hile yapabilir, sinsi davranabilir, hazırlıklı olun. Değişik ve karizmatiktir, özgüvenine zarar verecek konuşmalara kalkışmayın.

Akrep sosyal görünse de, çevreyle genel olarak uyumsuzdur. O tektir, yalnızdır... Bunu koz olarak kullanın; O'nu kendi dünyanızın içine alın. Övgüleri takdir etmez ama aklında tutar. Bazen boşa uğraşıyorum dersiniz, Akrep hiç beklemediğiniz anda sizi arzulamaya başlar.
İhtiraslı olun ve ara sıra şiddetli ve umarsız olun. Başarılı olun, iddialı giyinin, keskin düşünün...

Üstün yetenekleriyle tüm açıkları kapatan bir aşık olabilirseniz, size tapar. Akrep aslında kendi içine dönüktür, O'nun gerçek iç dünyasını keşfedin. Tüm sırlar oradadır... Aşırı eleştiriden hoşlanmaz. Girişkendir, analizcidir, her an yeni fikirlerle doludur, aynı tutumu karşı cinsten de bekler.
İnanılmaz derecede kıskanç Akrep, kıskanırsa ya o an her şey biter ya da bir oyun başlar...Kendini kızdıran herkesten intikam alır Akrep, hele hele bilerek O'nu kızdırdıysanız hiç şansınız yok. Uysal, uyumlu, yaratıcı davranın. Duygusallığı içinde gizli olan Akrep, zor teslim olur.

Dışarıdan çok sert görünmesine rağmen içinde merhametlidir de. Derinlikli aşktan ve sevişmekten hoşlanır. Atılgan ve cesurdur Akrep, sizin O'nun üstün yanlarını keşfetmenizi bekler. İçinde büyük bir şüphe yatar, siz O'nu daima yatıştırmaya bakın... Yengeç, Balık, Başak veya Oğlak'sanız işiniz daha kolay...


\"\"


Yay burcu nasıl baştan çıkarılır?

Jüpiter etkisinde hayata şans ve neşe ile başlayan Yay, mutlu, eğlenceli, heyecanlı süreçler içinde baştan çıkar. Neşeli, canlı ve bazen de çocuksu olun Yay'ı baştan çıkarmak için doğal davranın, abartı O'nu sıkar ve iter. Sporcuysanız bu süper bir koz çünkü Yay'ın spora ve sporculara zaafı vardır.

Kin tutmayan Yay, üstüne fazla gelindiğinde kaçabilir. Biraz dağınık yaşar ve bu anlamda eleştiri sevmez. Seyahat etmeyi seven Yay, bu anlamda yanında sıkı ve eğlenceli bir partner ister. Farklı konulara ilgi duyan tiplerdir, bu durumda sizin de araştırmacı olmanız gerekir.
Atak ve coşkulu bir Yay'ı baştan çıkarmak için farklı, aktif, renkli olmanız şarttır. Partilere, değişik aktivitelere, yoğun sosyal yaşama hazır olun.

Yay erkekleri, her konuda son derece direkt hareket eder, siz de O'nu etkilemek için aşırı karambol yaratmayın. Çok hızlı arkadaşlık kuran Yay, size zaten kendi yaklaşacaktır ilgi duyuyorsa... Gece hayatında, en hızlı tanışma her zaman Yay'la gerçekleşir. Aşk konusunda duygusal olmayan Yay, cinsellik ve dostça paylaşımı daha önemli bulur. Saf ve içten yaklaşın O'na ama sakın romantizmi
abartmayın. Yay oyunlardan ve entrikadan anlamaz, bunlara başvurursanız ve yüzünüze gözünüze bulaştırırsanız sizi garip bulur, uzaklaşır. Aşkın ve ilişkinin ilk evrelerinde Yay, müdahaleden hoşlanmaz. Üstüne gitmeyin. Zeki yaradılışları vardır, sorgularlar, yalan söylemeyin.
Hızlı ilerlerler, ağırkanlı olursanız baştan çıkarmada geride kalırsınız!

Dürüst olun, açık sözlü konuşun, korkusuz davranın ve acil durumlarda ve ani olaylarda serinkanlı duruşunuzu koruyun. Bunları eksiksiz yaparsanız sizi yaşamına alır.
Bazen benmerkezci olabilen Yay, hesap vermeden her istediğini yapar. Bu tip durumlarda aşırı kıskanç olursanız iş bozulur. Kendini anlayan birini ister Yay yanında. O'nun çocuksu yanlarını alttan almayı zaman içinde öğrenin.
Çok yönlü, değişik hobileri olan, iyi giyinen biri değilseniz bu burcun ilgisini çekemezsiniz. Kendinizi sürekli yenileyin. Şikayet etmeyin, aşırı zor olmayın, takıntıları bırakın. Yay şanslıdır, yıldızı yüksektir, etrafında havalı insanlar ister. Yaşamın tüm zevklerini O'nun ayaklarının altına serin.
Yay bilgili aşık sever. Kitap okuyun ve tiyatroya gidin, gündemi sıkı takip edin. O'nun dostlarını kazanın, dostlarının fikrini önemser. Aslan ve Koç ile aşkta iyi anlaşan Yay, baştan çıkarılması zor olmayan burçlardandır.


\"\"


Oğlak burcu nasıl baştan çıkarılır?

Gerçekçi, kendine güvenen, aldatılması zor ve direnişçi Oğlak, baştan çıkarmada öyle her numaraya teslim olmaz...
Yalan söyleme ihtimaliniz varsa unutun bu burcu. Belirsizlik yaratmayın, güvenle O'nu kazanmaya bakın. Size zaten hemen güvenmeyecektir. Oğlak sınandığını hissederse kaçar ve kızar. Hep dürüst kalın. Toprak grubunun lideri Oğlak, kazanmak, yaratmak, zorlukları aşmak ve zafer için doğmuştur.

Satürn'den aldığı etkilerle ve dakiklikle her randevusuna tam vaktinde varır! İlk buluşmalarda geç kalırsanız size aşk anlamında yatırım yapmaz. Disiplin ve düzene çok önem verir; "yatağı bugün toplamasam olur" mu sizin cümleniz olamaz!

Aşklarına tam anlamıyla cevap almadan ilişkide netleşmez Oğlak, yani ilk büyük açılma adımı sizden gelebilir. Planlı, detaycı, dirençli, inatçıdırlar. Maddenin gücüne inanırlar, sürekli maneviyat konuşmak onları sıkar.
Çok çalışkan olan Oğlak, asla yorulmaz, akıl danışmaz, lider ve yöneticidir. Çok iyi plan yapan, hızlı öğrenen, zor anlarda alternatif üretebilen hem asistan hem aşık modeli, Oğlak'ı baştan çıkarma sürecinde işinizi görür. Güven verin ve dikkatli, ihtiyatlı olun, Oğlak bunları bekler aşkta. Hayal kurmayacak kadar gerçekçidir Oğlak, aşırı hayal dünyasında kalırsanız sizi yetersiz bulabilir...
Hafif kederli ve melankolik havası olan Oğlak, zor anlarda destek ve şefkat bekler. Geleceği şimdiden planlayan biriyseniz size feci şekilde kapılır. Her Oğlak geleceği planlar ve buna uygun bir aşık, O'nun aklını başından alır... Oğlak tam bir siyasetçi, politikacı gibidir. O'nun startejilerini çözüp O'nu kendi oyunu içinde yenin!

Her konuda bilgili olmanız gerekir Oğlak'la başa çıkmanız için. Yükselme istekleri çok fazla olduğu için etrafında çok kıskananları olur, mesela O'nun düşmanı olabilecek tipleri bulup çıkarın yani O'nu bir anlamda kurtarın.
Oğlak bazen aşkta içe dönük, şüpheci, garip davranır, bu gibi evrelerde üstüne gitmeyin, siz de gizeminizi koruyun. Oğlak aşkta içine zor girilir bir kale gibidir; onunla aşk yaşamak için iyi düşünüp çok da güçlü yapıda olmak gerekir. Stratejik hareket etmelisiniz, sizi zeki bulursa kapılır. Düzenli, gerçekçi, yenilikçi, güçlü bir duruş ile O'nu baştan çıkarın. Oğlak kendini zeki bulduğu için, daima kendi doğrusu uygulansın ister. Ara ara itaat ediyor gibi görünün en azından...

Oğlak burcuna baştan çıkarma açısından en yakın burçlar: Boğa, Başak, Balık.\"\"Kova burcu nasıl baştan çıkarılır?

İşte zeki ve herşeyi sorguladığı için kandırılması zor bir burç... Kova'yı zekanız ve entellektüel altyapınızla etkilersiniz.

Kova her daim analitik zekası devrede olduğu için çok klasik baştan çıkarma numaralarını komik bulabilir. Bu burçta doğanlar iyi dost olur, iyi insandırlar, verici ve fedakardırlar fakat anlaşılması zordur aşkta...Sağduyulu, değişikliği seven, yaratıcı, zeki, akılcı bir tutum ile Kova'yı baştan çıkarırsınız. İkizler, Terazi ve Yay burcunu çekici bulurlar genelde. Rutin giden ilişkiden sıkılırlar. Arayışa geçerler.
Sezgi gücü son derece kuvvetlidir Kova'nın. Baştan çıkarma sürecinde samimiyetsiz olduğunuzu anlarsa, işiniz zora girer. O'nun size kapılamasını sağlamak için, siz O'ndan tavsiye alıyormuşsunuz gibi de yapabilirsiniz. Kova, bilgeliği sever. O'na bilge olduğunu yani özel olduğunu hissettirirseniz bu oyunu sevecektir.

Şöhret olan ve olabilecek kişiler Kova'nın ilgisini çeker. Sizin de baştan çıkarma sürecinizde kendi hayatınızın "star"ı gibi davranmanız önemlidir. İnsan ruhundan anlayan Kova karşısında derinlikli ve sohbet edebileceği birini arar. İnce kalpli ve nazik Kova, asil olmayan bir baştan çıkarma sürecinden etkilenmez.

Tavsiye verme ve yol gösterme, rehber olma konularında başarılı olan Kova, sempatiktir ve karşısında da bu özellikleri arar. Zekanız ve samimiyetinizi baştan çıkarma gücünüz ile harmanlarsanız Kova'da başarılı olursunuz.
Filozof gibi düşünür ve arada O'nu düşündürdükleriniz ile şaşırtabilirseniz, Kova sizin peşinizden gelir. Sizi keşfetmek zevk verir hale gelir.

Kova önyargıya inanmaz, kafa yorar, öğrenmeye çalışır. Siz de O'nun öğrenme ve araştırma sürecine dahil olun, birlikte bilge ve entelektüel bir yolculuk yaşayın. İddialı görünmeyen Kova'nın içinde bir dahi yatar, siz de dahi yanlarınızı ortaya çıkararak bu baştan çıkarma sürecinde tamamlayıcı olmalısınız. Sık sık şaşırtıcı başarılarıyla kafaları karıştıran biri olun, bunu başarmak için çalışın ve kendinizi geliştirin.

Kova aşırı materyalist olursanız da sizden uzaklaşır; zeka ve yaratıcılıkla O'nu sürükleyin. Şehrin en iddialı sergileri, yeni filmler, sıradışı bir albüm çıkaran bir sanatçının konseri... Bunları takip edin, size hayran kalacaktır.
Kestirmeci Kova burcu her konuda fazla bekletilmeye gelmez, O hayatın her yönünü merak ettiği için yaşamı dolu dolu, her anın tadını çıkararak deneyimlemek ister. İyimser ve her kötü olaya pozitif sonuç getirmeyi bilen Kova, emir almaz ama vermez de. O'nun bu değişik doğasına uyum sağlayın, O'nu böyle beğendiğinizi hissettirin...
Bağımsızdır ve özgür yaşar Kova, bu anlamda O'na baskı yapmak çok risklidir, bunu denemeyin.

Kova samimi olduğunuza inanırsa, size değer verirse arkanızdan gelir. Aşırı entrika ve gereksiz tutku O'nu sıkar.
Bir hata yapar da O'nu kırarsanız çok sarsılır. Hatanızda en ufacık bir kasıt ve saygısızlık varsa sizden uzaklaşır. Bu anlamda dikkatli olun.

Büyük idealler peşinde olduğu için küçük detaylara takılmaz Kova, küçük konular üzerinde durmayın. O'nu baştan çıkaracak zaferlerden söz edin.
Kova yeni ve bilinmedik yerleri keşfetmeye bayılır, siz O'ndan önce o yeri bulup bir sürpriz düzenleyin orada. Bunu asla unutmayacaktır.\"\"Balık burcu nasıl baştan çıkarılır?

Balık'ın doğuştan romantik ve duygusallığa meyilli oluşu baştan çıkarma sürecinizi kolaylaştırır.
İnanmaya ve kapılmaya hazır bir yapısı vardır. Bazen kendi değerini küçümser, O'na kendini özel hissettirin. Sert ve aşırı atak insanları korkutucu bulur, bu noktada dikkatli olun.

Karşı tarafa şefkatli davranan Balık, huzur verip O'nu korumaya başladığınızda size doğru sürüklenir. Balık hayalperesttir, sizin de hayal gücünüz derinlikliyse işiniz kolaylaşır. Fantastik bir yolculuğa çıkarın O'nu...
Duygusal yapısına rağmen Balık, lüksü sever. Ucuz ve sıradan bir akşam yemeği ya da bu tarz özelliksiz bir hediye Balık burcunu iter. Balıklar'ın doğaya da düşkünlüğü vardır. Sahilde romantik bir yürüyüş O'nu etkiler.

Balık başta hayal kırıklığı yaşarsa, kaçabilir. Korkmaması gerektiği için, baştan çıkarma sürecinizi ılımlı şekilde başlatın. Sizden asla zarar görmeyeceğini bilmeli. Bu arada O'ndan gelen fedakarlıkları da anlayabiliyor olmanız gerekir. Çok az şey verseniz bile size fazlasını geri vermeyi isteyecektir, bu anlamda Balık saftır.

Balık burcunun kırılgan olduğu belli noktalar vardır. Bunları bulmak ve bunları onarma anlamında O'ne destek olmak ve bunu yaparken iki kişilik bir dünya yaratmışcasına bunu sağlamak çok özel durur, O'nu baştan çıkarır. Bazen toplum içinde Balık kendini ezdirir. O'nun bu eksikliklerini çözerseniz size tapmaya başlar.
Balık teslim olması en kolay burçlardandır. O anlamda işiniz kolaydır.

Başkalarına fedakarlık yapan yardım meleği Balık erkeği kendine güvensiz tavırlarıyla ve utangaçlıklarıyla bazen çocuk gibidir. Ticari yaşamda, iş yaşamında bazen kandırılmaya müsait olurlar.

Balık burcunun en önemli zaaflarından biri: güzellikten kolay etkilenmesidir. İşi sıkı tutmazsanız başka birisine kapılabilir. O'nu aşk ve tutku ağınız ile örün.
Rekabet, kavga, sinsilik ve sürekli savaş vermek Balık için son derece sıkıcıdır. Duygusal yoğunluk biterse gidebilir, ateş her zaman yanmalı. Aşırı bonkör bir yanı da olan Balık gereksiz para harcar. Sürpriz yapmayı ve kendisine yapılmasını sever ama bu sürprizler O'nu anladığınıza ve O'na gerçekten değer verdiğinize dair işaretler taşımalı.
Fazla bilgili fazla özgüvenli, ezici ve sürekli herşeye karışan bir tutum sergilemeyin.

Duyarlı, sevgi dolu ve sıcak bir tavrınız olsun. Boğa, Oğlak, Yengeç ya da Akrep'seniz işiniz kolaylaşır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol